Tři dámy od strejdy Apple

22. únor 2014 | 08.34 |
› 

Dítko mě dnes v noci probudilo jen jednou. Možná nebudu muset dnes pracovat (a bude stačit kontrolovat emaily). Na oslavu dám na blog při sobotním ránu tři youtube videa.

Přes zimu mě v různých podobách Apple přivedl na tři skvělé písně zpívané ženami.

První je vánoční dárek, které dává Apple nám, svým iOvečkám. Každý rok přes Vánoce si lze po dobu 12 dnů pomocí extra aplikace každý den něco stáhnout zadarmo: film, aplikaci, knihu nebo písně. Mezi písněmi byly letos i nějaké od Lorde. Následně jsem (při obědech v hospodě, kde hraje VH1) zjistil, že je brousí hudební TV, ale já je před tím neznal. Dle mého skvělý pop, rád si to pouštím.

Další dvě písně jsem si dokonce koupil, protože se mi líbily opravdu velice (a asi jsem nemohl tehdy jinak najít:-/ ).

Obě mi doporučila služba Genius v iTunes, která dle světových velkých dat a toho, co já si pouštím na ipodu/iphone, mě odhaduje, co by se mi mohlo líbit.

První je nesnesitelně se vlekoucí cajdák od pí. Rosie Thomas. Normálně se moc poslouchat nedá, ale má přesný účel. Je to přesně ten typ kýčovité záležitosti, co snese mé naklepané ego, když jdu večer umlácenej z boje na metro. Než mi ji pan Genius doporučil, tak jsem tuto pí umnělkyni neznal.

Druhým doporučením z iTunes bylo Land of the Innocent od Feathers. Dříve jsem o nich nikdy neslyšel, ale potom jsem tuto píseň též slyšel i v té hodpodě s VH1, takže to asi žádný tajný tip není.

První věc, co mě u té písně napadla, bylo, že kdybych byl umnělcem, něco takového bych asi chtěl hrál - mlácení do bubnů a do toho ne moc geniální synťákové zvuky.

 Přeji čtenářům i sobě pěkný víkend:-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře