Rada starším pánům, jak si užít pop

8. květen 2011 | 22.45 |

... hlavně ten též postarší.

Dnes jsem se dokopal poprvé po přestěhování vytáhnout večer inline brusle a vyzkoušet je v parku před domem. Teplé, ale ještě ne horké večery v tomhle pozdním jaru miluju. Navíc, když je takto ušlechtilá záminka k pobytu venku.

S tím se prostě musím pochlubit na blogu. I když to moje bruslení je strašlivé. Tak právě pro to. Na ledu totiž bruslit neumím vůbec, na kolečkových se občas snažím. Je to pro mě silný zážitek hlavně pro to, že lidi na inline bruslích mi připadají sexy, chlapy i ženský (ty o dost víc:-) ). Do toho samozřejmě radost z pohybu - toho jsem ochoten účastnit se i jako komik.

Dnes jsem se ujistil, že patrně bruslím opravdu nejhůře ze všech, co o to v okolí veřejně pokoušejí. Když jsem potřeboval předjet chodce, kteří se promenádovali kolem rybníka volnou chůzí, tak to vyžadovalo celou moji sílu a odvahu. Lidi, co si vyklusávají pro zdraví, mě všichni bezpečně předbíhali.

Naštěstí mi to skutečně nevadí. Pro mě je důležitý ten pohyb venku kolem deváté večer, když už je klid a vlaho. V mírné euforii jsem si vychutnával hudbu z ipodu. Vůbec tento způsob poslechu by pro mě samotný byl důvodem to podnikat. Svěřil jsem výběr hudby řízené náhodě. Kdo též používáte iTunes, tak znáte asi tu funkci Génius: sestavuje to playlisty z písní, které se k sobě hodí dle jejich statistiky poslechu, co berou léta od lidí z celého světa. Bohužel u nás to nenabízí ke koupi písně, které člověk ještě nemá, ale mohly by se mu líbit. Jenom to probere vše, co už mám na počítači, často zapomenuté a neposlouchané. Důležitým prvkem je, že Génius dá těm playlistům pěkné názvy. Neměl jsem představu, co bych si takto o nedělním večeru na bruslích vychutnal, tak jsem zkusil tento automatický playlist s názvem New Wave Mix - Depeche Mode, Kim Wilde a jiní. A sedlo mi to úžasně. Je pochybné, zda všechno byla nová vlna, co mi hrálo, ale byla to sranda: poslechl jsem si prastaré odrhovačky, které bych nevěřil, že vydrží poslouchat a ještě mě takhle pobaví: byla tam ta Kim Vidle, Cure, Roxette a jiné takové.

Čili závěrem bych řekl, že jde o zábavu, kterou bych doporučil i nebruslařům, natož pak bruslařům.

Do dalšího týdne bych popřál čtenářům i sobě, abychom nezapomněli udělat nic důležitého, co je potřeba udělat.

Zpět na hlavní stranu blogu