Článek Rada starším pánům, jak si užít pop

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Rada starším pánům, jak si užít pop

08. 05. 2011 - 23:26

imperatrice: To s těma bruslema nechápu , já totiž považuju inline brusle za daleko náročnější na zvládnutí než lední brusle. Na ledě jsem stála jen párkrát v životě a jezdím i pozadu, překládám nohy... To kdybych udělala na kolečkových, zabiju se!

---
imperatrice.pise.cz

09. 05. 2011 - 07:55

hospodynka: Mučírna je to, zcela regulérní mučírna. Na normálních bruslích ovšem jezdím ráda.

---
hospodynka.pise.cz

09. 05. 2011 - 10:17

kaci: Mně teda inline taky přijde těžší než na ledě. Pořád mi tam chybí ty zoubky vepředu Hudba v uších zní sice velmi lákavě, ale jet na bruslích SAMA se mi už opravdu dlouho nepoštěstilo a počítám, že ještě nějakou dobu nepoštěstí, takže musím zatím čelit spoustě otázek, příkazů a výkřiků, na které musím reagovat. Ale jednou se určitě zadaří Přeju spoustu (kilo)metrů bez nehod!

---
kaci.pise.cz

09. 05. 2011 - 11:24

djová: buď v klidu, minimálně jeden člověk jezdí hůř než ty - já, já totiž jela jednou a tak mě brněly nohy z asfaltu, že jsem od té doby brusle neobula...pravda, ona taky nebyla posledních šest let dvakrát příležitost...ale jednou, jednou přijde ten den a já se do toho opřu

09. 05. 2011 - 17:01

jre: Já se zcela otevřeně hlásím do fronty lidí, kteří jezdí hůř než ty. Já na tom stál loni poprvé, protože jsem objevil ten fantastickej okruh v Habartově, kde vůbec nikdo není a tudíž se nemusím stydět ani bát toho, že budu moc překážet (to já dost nerad). No a pak jsem to zkusil ještě 2x na Rolavě, ale to bylo fiasko, i jsem sebou párkrát fláknul na zem něco si narazil. Navíc mám inliny jen půjčené, ale jsem ochoten to dál zkoušet - až tu někdy budeš, vem je s sebou a půjdeme si zabruslit společně (a moje manželka na nás může odborně dohlížet, protože ta to umí).

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

09. 05. 2011 - 21:52

jarmik: Dík za info! Já v Habartově kolem té šipky na inline jezdím často a ještě jsem to nezkusil. To se musí zkusit.

Já se chystal dosud jen na stezku podle Ohře, co startuje ze Sokolova. Možná to vede až do Kynšperka a ještě kousek dál. Zatím jsem tam byl jen na kole a nebyl jsem si jist, jestli je inline povrch všude, protože kolem elektrárny v Tisové jsem z toho nějak sjel.

---
jarmik.pise.cz

09. 05. 2011 - 21:42

sargo: Koukám, že na noční program si budeme muset doma udělat pořadník.

---
sargo.pise.cz

09. 05. 2011 - 22:08

jarmik: Imperatrice, kaci: to je divný s tim ledem, co řikáte. Možná mám před ledem jen větší strach. I když asi hlavně, že na ledu je vždycky spousta lidí kolem. Na kolečkových většinou jezdím úplně nebo skoro sám.

Hospodynka: no, nohy mě samozřejmě v těc botách tlačily jak sviňa, ale potně na ulici neni vidět, jak kňučim

Djová: to je pravda, že skutečný požitek to není na normálním starém chodníku, ale na tom hlaďounkým superasfaltu, co dávjí na ty bruslařský dráhy.

Sargo: to nebude problém, nechystám že dobýt žádných titulů na kolečkových bruslích

---
jarmik.pise.cz

10. 05. 2011 - 07:46

jre: V Habartově je největší okruh široko daleko a právě proto, že daleko, tak tam skoro nikdo není. Prý to udělali v rámci rekultivace, v každém případě je to terén pro nás ultra-amatéry. Vřele doporučuju, musíme tam vyrazit společně. Má to jen jednu nevýhodu, není tam žádná občerstvovací stanice
Do Kynšperka kolem Ohře se chystáme letos na kole, ale na jeden zátah z KV a zpět mi to přijde moc daleko, tak to musím ještě nějak logisticky promyslet.

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

10. 05. 2011 - 07:51

jarmik: Hele, toto je plán! A my ho uskutečníme. Občerstvit se můžeme buď u nás na chalupě. Případně jedna slušná restaurace tam bývala.

Ten Kynšperk mám já naplánován tak, že bych to jel ze Sokolova a z Kynšperku zpátky k autu vlakem, to je na hlavní trase.

---
jarmik.pise.cz

10. 05. 2011 - 17:30

jre: anebo se dá vhodně využít masňáckého způsobu cestování tj. dvou aut jedno v místě startu, druhé v místě destinace. Když se přejede po dálnici, není to nereálné...

11. 05. 2011 - 07:57

jarmik: Vážně chceš navrhnout řešení, které je naprosto komfortní, rychlé, bez čekání a levnější? To je teda nesportovní

---
jarmik.pise.cz

11. 05. 2011 - 21:23

dj-team: Já nevím, tohle už není výzva, od auta k autu.

Já brusle pravidelně brousil v době bydlení ve Stodůlkách u stejného rybníka pod metrem. Dobrá byla Stromovka, pivo, povrch, holky, že jsem se motivován naučil brzdit "smykem" tedy obloukem. mám však vzpomínku na rozlomené brýle zaražené v obličeji po pádu při sjezdu od Butovic k Waltrovce po chodníku, od té doby se bruslí bojím.

Ale dráhu v Habartově bychom mohli zkusit se ženou, pravidelně pozoruji napouštění vodního díla a úpravy okolí.

---
dj-team.pise.cz