Dvě skladby

10. duben 2016 | 22.29 |
› 

Když se dívám na rubriku svých hudebních výplodů, tak se dá zhruba říct, že jednu skladbu vytvořím jednou za kvartál.

Je relativní, zda je to moc či málo. V každém případě dnes opublikuji drze dva výrobky. Podnětem mi je, že poslední kousek jsem vytvořil včera.

Z hlediska přátel applovské hudební aplikace GarageBand bych podotkl, že mé dílo zobrazuje poslední update uvedené aplikace; update jest výživným a z mého pohledu moc vydařeným, protože významně vylepšili automatického bubeníka.

Druhým vylepšením bylo zavedení filtrů. Tento krok sice povrchně vypadá výrazně, ale myslím, že vliv na mou tvorbu bude malý. Nebo v to alespoň doufám, protože je jasné, že každý dětina (kupř. já) vidí filtr a nenapadne ho nic lepšího, než nesmyslně kroutit těmi knoflíky a hrát si s efekty. Filtry však dětem (a dětinům) do rukou nepatří.

  

2 min. 3 vteřiny. Filtry dětem do rukou nepatří!

Rovnou přidám i skladbu, kterou jsem naskládal mezi vánočními svátky. Technologicky vznikla ještě před updatem, tj. bicí jsem začal jedním samplem ze základní knihovny v telefonu. Následně přišel update a nový automatický bubeník, tak jsem to tam vrazil aspoň na chvilku úplně nakonec, byť nepříliš ústrojně. (Naštěstí mi to nevadí.)

  

1 min 45 vteřin.

Děkuji vám, milí čtenáři, za pozornost a přeji vám i sobě do dalšího týdne úspěšné rozhovory.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Dvě skladby eithne 11. 04. 2016 - 07:06
RE(2x): Dvě skladby jarmik 11. 04. 2016 - 07:25
RE(3x): Dvě skladby dj-team 28. 06. 2016 - 22:27