Jak se naladit na depeche mode

1. červen 2009 | 23.31 |

Kačí poslední dobou psala (zde) a twittovala o depešákách. Tak mi je připomněla. Je potřeba udělat nějaký youtubový článek. Čtětě rychle, poslední dobou mají klipy na youtube životnost tak dva dny:-) 

Hlavně jsem si řekl, že sice na koncerty nechodím, ale kdybych šel na DM, tak čím bych vlastně ladil formu? A nemůžu si pomoct, ale nejvíc koncertně ladící mi připadá asi Black Celebration (1986). I když je to celkově divný a lehce nudný kus. Ale je tam ta černá, je tam ta oslava, to je prostě programofka. Myslim, že přesně u tohodle by se v předsíni dobře zkoušelo, jestli má člověk na sobě všechno dost černý.

 Zde necelý TV živák.
Kupodivu před mnoha lety byli mladší, než jsou dnes.

Pak bych si taky musel dát osobní pubertální srcovku Strange Love (1987).  Jenom teda ten klip se mi moc nelíbí ve srovnání s jinými.

 Stereo nejde embedovat - je zde.

Taky bych nezapomněl na první úplně velikou pecku, co jsem od nich slyšel. Měl jsem ji nahranou ještě na kotoučovém magnetofonu (nejspíš značky Tesla B400 a nahrané od Romíka Zápolskýho). Master and Servant (1984) je na youtube jen v úchylným živáku. Ale vypadají tam legračně mladě.

Dobrý zvuk s nesmyslným klipem je zde.
Svým způsobem je to dle mého nepřekonaný kus, drsnější věc už nikdy neudělali.

No a poslední Behind the Wheel (1987) jsem málokdy vydržel poslouchat celou, ale i tak mi připadá důležitá. Nejspíš proto, že je jedna z mála věcí, co jsem se naučil dobře na keyboard:-)

Stereo jízda na mopedu je zde.

Jinak teda ty Heinekeny jsem si koupil jen kvůli tý tašce, abych demonstroval loyalitu. Ale jak je to takový vodový, tak se to krásně při youtubování vyžahne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jak se naladit na depeche mode hospodynka 02. 06. 2009 - 08:13
RE: Jak se naladit na depeche mode kaci 03. 06. 2009 - 21:43
RE(2x): Jak se naladit na depeche mode jarmik 03. 06. 2009 - 21:49
RE: Jak se naladit na depeche mode pm 04. 06. 2009 - 14:54