Článek Jak mě popadla pýcha (#ULHalf)

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak mě popadla pýcha (#ULHalf)

11. 09. 2016 - 21:12

eithne: Fandit ti budu velice!
Počasí také vyhlížím s obavami, protože mi stejný víkend začne podzimní stovkařská sezóna, ale objektivně uznávám, že slunce v rozpálené chemičce na asfaltu je mnohem horší než slunce v horských lesích. Páni, chemička! To bude prima!
Byla jsem včera fandit na Birell Běh 10 km, který je také z RunCzech série, běželo se stejně malebně přes centrum jako u maratonu a půlmaratonu, a skoro jsem to běžcům záviděla, ačkoliv bylo nepříjemné horko (a to se startovalo večer skoro za tmy - v půl osmé).
Velice držím palce! Myslím, že výsledek bude skvělý, vzhledem k aktivnímu trávení celého léta. Jsem moc zvědavá!

---
eithne.pise.cz

12. 09. 2016 - 21:34

jarmik: Díky moc! Jsem hodně napjatý - dneska už hlasí ještě nižší teplotu a ještě větší pravděpodobnost deště. Ve dešti jsem ještě závod neměl, na to jsem hodně zvědav.

---
jarmik.pise.cz

12. 09. 2016 - 21:37

dj-team: Jak jsem se překlopil přes 40, beru svět, jaký je a snažím se jej pochopit tak, jak on to myslel. . Takže počasí bude správné, bude to hezký zážitek a krásná cesta zpět. Budeš příjemně znaven a sedět v první třídě. Cestou domů budeš koukat na ostatní lidi a říkat si, jestli vůbec věděj, že koukaj na chlapíka, kterej uběhl maraton. Že to bylo per partes? Historie se neptá

Držím palce.

---
dj-team.pise.cz

12. 09. 2016 - 21:38

hlander: Palce se držet budou, alespoň tady na jihu určitě. Jen já bych potřeboval do pátečního večera pěkné počasí. Sobota už je mi jedno, takže prosím změnu až v noci z pátka na sobotu.

16. 09. 2016 - 11:45

hlander: Aktuální hlášení z lodi: Jsem momentálně kousíček od Mostu (ve skutečnosti vlastně přímo na Mostu ) a když se podívám západním směrem, řekl bych, že se dočkáš toho správného počasí pro běh. Jinak je tu momentálně vedro,slunce ostře pálí a mnohem lépe je ve vodě, než na ní. Ale vypadá to na změnu.

18. 09. 2016 - 19:25

jarmik: Díky všem, bylo to příjemné a úspěšné; nejspíš vyplodím článek

---
jarmik.pise.cz