Článek První rok běhání

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: První rok běhání

28. 10. 2014 - 16:07

hlander: Co na to říct? Gratuluji a klobouk dolů. Máte můj obdiv, pane.

28. 10. 2014 - 16:58

hospodynka: Gratuluji zejména k tvé vytrvalosti. Zaznamenala jsem, že u nás je velice populární tento závod http://valachytour.cz. Do příští sezóny natrénuj, sbal rodinu a přijeď!

---
hospodynka.pise.cz

28. 10. 2014 - 17:20

jarmik: hlander, hospodynka: Moc díky!

Ohledně valachytour, to vypadá jako krásná série. Dívám se na výsledky krátkého běhu a to je přesně ten problém: poslední byl 5-letý chlapeček a předposlední jeho 7-letá sestřička, kteří to zaběhli přibližně v mém čase. Ta představa, že někam jedu 4,5 hodiny autem a tam si to rozdám v cíli o poslední místo s 5-leťákem a jeho sestrou, to je poněkud drsné... Mám takovou iluzi/představu, že v masovém městském běhu bych nemusel být tolik nápadný.

---
jarmik.pise.cz

28. 10. 2014 - 20:22

eithne: Máš mé naprosté pochopení ve vícero ohledech.
Zaprvé poslední dobou taky hodně drsně zpomaluju (tenhle měsíc tempa 6:36, 9:50, 7:03, 10:08 a 9:10, ehm ) a budu s tím muset něco udělat, ale zatím chybí vůle. Navíc v zimě se mají běhat objemy a v létě trénovat výbušnost (rychlostní intervaly), takže nevím nevím, jak to budu mít, tohle je výtečná výmluva nechat to být.
Ale s těmi závody! Já jako první zvolila závod s účastí deseti tisíc lidí, tam jsem si byla docela dost jistá, že nepoběžím úplně poslední; ale chápu, že na maraton se ještě nechystáš. Nicméně jsem letos byla i na dvou malých závodech kolem Prahy, kde jsem se bála hodně, že budu poslední (účast do sto padesáti lidí), ale zaprvé jsem poslední nebyla (nicméně za mnou bylo lidí už hodně maličko), a zadruhé vůbec nebylo znát, že běžím na chvostu - ani na trati, ani v cíli. Takže si myslím, že tyhle obavy jsou zbytečné. Každopádně v termínovce na Bezvaběh.cz nebo kdekoliv jinde je na každý měsíc pro Prahu zadaných kolem osmdesáti závodů, tam by sis určitě vybral. Co takový Běh přes motolské jamky tuhle neděli? Běhání po golfovém hřišti mi připadá natolik cool, že nebýt na dálkovém pochodu, možná o tom i uvažuju
Dál se chci vyjádřit k nehubnutí. To je samozřejmě pravda, ale zase si myslím, že se mi během tělo hodně zpevnilo, že co byl tuk, to jsou teď svaly. Což sice na první pohled znát není, ale pocit z toho mám výtečný.

Velice gratuluji k vytrvalosti! Statistiky z prvního roku běhání jsou nádherné, moc se těším na článek "Páté výročí běhání" a "Vyběhl jsem před dvaceti lety"

---
eithne.pise.cz

29. 10. 2014 - 08:22

jarmik: Díky, díky - krásný komentář

---
jarmik.pise.cz

08. 11. 2014 - 21:31

kotak: Nazdárek, nezbývá mi nic jiného, než se připojit ke gratulantům. Hlavně vydrž, problémy překonávej, někdy to moc lehce nejde, ale taky o tom je sport, i když je provozován na amatérské úrovni. A tvé účasti na závodech? Nic se neboj, já šel do toho po více než dvou létech běhání s tím, že někdo musí být poslední, Hi, ale já to k mému velkému překvapení nebyl. A hnedka Velkou cenu Monaka - 10 km, komorní záležitost, moc príma. Jinak kolegyně Eithne má pravdu a číst její články je zábava.
Hodně vůle a úspěchů.

---
kotak.pise.cz

09. 11. 2014 - 09:30

jarmik: Díky za podporu! Problémy právě žádné ani nemám, jen běhám pomalu

---
jarmik.pise.cz

10. 11. 2014 - 14:54

eithne: Kolegyně Eithné je poctěna, díky

---
eithne.pise.cz