Článek Na koloběžce krajem mystifikací

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Na koloběžce krajem mystifikací

01. 06. 2014 - 09:46

jn: Zakončování otázkou je sugestivní... já, poslušná, hned musím odpovědět. Na Kouřimsku jsem nikdy nebyla. Na sloup po katedrále jsem na Tvé fotce vyloženě zírala. Na výlety mě inspiruje Zmrzlinčin a Tvůj blog (teď mám za cíl Veltrusy, které opakovaně popisovala zmrzlinka, a už k tomu málem došlo... taky rezervace bledulí je v plánu na příští jaro... a teď ještě vidět ten sloup...). Pan Cílek u mě trochu poklesl od pořadu s Květou Fialovou, od té doby na něj koukám s větší kritičností... A taky mu samozřejmě závidím jeho život - povedená dcera (fotí piána v Černobylu), zdědil domek na Proseku, pracuje si v klidu a o volnu jezdí po Čechách a myšlénkuje...a ještě je zapsanej \\\"jako ten chytrej, co předpověděl povodně\\\", což samozřejmě mediálně přiživuje
Ale zpět k výletu - krásné, krásné, krásné!!!!

01. 06. 2014 - 12:18

jarmik: Dík

Ohledně otázek na konci blogů mi Sargo říká, že je to jednak prostě hrozné, a jednak to prý zbytečně může omezovat volbu tématu k diskusi. Tak ještě se rozhodnu, zda budu otázky zkoušet i dál.

Veltrusy byly super; my je spojili s vycházkou podle řeky z Nelahozevsi do Kralup, ta se mi velice líbila, jak tam jezdí vlaky skrz skálu.

---
jarmik.pise.cz

01. 06. 2014 - 23:10

eithne: Tak já se v diskuzi tematicky omezovat nenechám a napíšu to, co mě napadlo při čtení, ačkoliv tím znevážím tvoji námahu s otázkami, protože je budu ignorovat - snad odpustíš
Připadá mi zajímavé a krásné jezdit na výlety s koloběžkou. Pochopím pěší a běžecké výlety a pochopím i cyklovýlety. Brusle a koloběžka pro mě zůstávají městskou záležitostí, takže jsem uchvácena tím, jak boříš mé předsudky.
Velmi mě zaujala fotka z Klášterní Skalice. Vypadá to úplně jako ten jediný div světa, který jsem viděla, tedy ta zbývající troska sloupu z Artemidina chrámu. Chybí mi tam akorát želvy, ale zase je tam ta koloběžka, takže se to asi vyrovná.
Velice inspirativní článek - turistika, jak jsem ji nikdy nepodnikala a jak ji neznám!

---
eithne.pise.cz

02. 06. 2014 - 00:22

jarmik: díky! I za světový kontext

V tomto stylu to byla moje první výprava na kolobce, jen loni jsem jednou dojel z Varů do Chebu, ale to bylo bez turistických cílů.

Těžko z toho dělat nějaké závěry: byl to hezký den a splnil jsem si přání. Ale jel jsem hodně pomalu (průměr 10 km/h) a v kopcovitějším terénu by to bylo ještě problematičtější.

Myslel jsem, že toho ujedu o hodně víc a že to bude sportovní den. Ale nakonec z toho byl můj klasický výlet, že se rád na místě zastavím a dlouho tam fotím a očumuju. I tak jsem se na své poměry hnal, na několika místech bych býval zůstal radši ještě déle a víc se zklidnil: Dobřichov - oba vrchy byly pěkné, ten s kostelem i archeologické naleziště; santiniovský kostel byla moc hezká chvilka, tam bych vydržel; i možná by se dalo déle koukat i na ten pilíř ve Skalici - sice je to dost podivná záležitost, ale mají tu náves udělanou celkem vstřícně na posezení.

---
jarmik.pise.cz