Článek Hrdina rodinné dovolené

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hrdina rodinné dovolené

01. 09. 2013 - 09:21

sargo: Moc pěkný článek a hluboce pravdivé tvrzení o tom, že žádné zlato není tak skvělý dárek jako možnost si zaúpět samotince ve vlasti.

---
sargo.pise.cz

01. 09. 2013 - 10:10

jn: Hezké fotky... statečný otec! Manžel u fotek zvolal - týjo, on čte italsky!!!
Vypadá to jako hezká a podařená dovolená. My jsme letos na pláži pozorovali otce s osmi malými dětmi (do 8 let). Byl tam sám!!! V průběhu týdne tři děti zmizely, pak chodil jen s pěti (fantazie byly, že je prostě utopil). Vedlo to u našeho českého kroužku k mnohým spekulacím, nakonec jsme to shrnuli tak, že je muslim, manželce zakázal chodit na pláž a v průběhu týdne tři děti onemocněly.
Před dvěma roky jsme na pláži viděli skupinku asi pěti českých otců, kteří byli na dovolené s malými dětmi bez manželek, moc hezký trend... Pozorovali jsme je a muselí jsme uznat, že čeští otcové se chovají hezky k dětem a vůbec... prostě národní pýcha. Tak děkuji, že ji šíříš i v Itálii.

01. 09. 2013 - 10:15

pan tn: Jana u textu zvolala, že bychom Ti měli příště půjčit naše auto. VW Touran lze samozřejmě každému vřele doporučit, navíc ten náš má již najeto 167 tisíc km, takže ho lze bez výčitek ničit. Ale nevím, Tys asi myslel spíš Volvo XC60 či větší, ne? V touranu by možná ten z prarodičů, který by seděl vzadu mezi dvěma dětskými sedačkami, vznášel na tisícikilometrové trase různé reklamace.

01. 09. 2013 - 11:46

eithne: Jé, ta první fotka je krásná! A ta v moři s plínkou...
Tak to je dobře, že jste se v pořádku vrátili, byla jsem zvědavá, jestli bude nějaký popis hororu v letadle, ačkoliv jsem vcelku věřila v Garikovu spořádanost. Škoda, že je článek tak stručný, cestopisy se uveřejňují v několik obsáhlých kapitolách! Ale třeba ještě některý z účastníků přede mnou utrousí slovo osobně...

---
eithne.pise.cz

01. 09. 2013 - 13:30

jarmik: Díky za komentáře:

jn: Občas mě dokonce někdo i na nějaký otcovský pobyt zve, ale zatím jsem si netroufl. Souhlasím ale, že to je hrdá a krásná myšlenka.

tn: Díky za nabídku. Když jsme to v únoru objednávali, docela jsem se těšil na představu rychlého přeletu do Benátek; jsa prostý chlapec z venkova, co skoro nikdy nelétal, měl jsem jen matné informace, jak to vypadá v praxi. Pak ta realita, kdy - bráno z domova do kempu - to trvalo pomalu stejně jako autem, mě trochu zkrušila. Kdo ví, co bude příští rok...

eithné: Už takto se stydím, že se zde rozšiřuji o banálních věcech! Beru to tak, že Bibione má pověst ráje klasické české turistiky (i když tedy Čechů tam bylo dost málo), takže těžko napíšu o tom kempu tam něco objevného. Navíc značnou část doby zabralo hysterčení nervózního Garíška...

---
jarmik.pise.cz

01. 09. 2013 - 16:32

hospodynka: V týdnu dorazil pohled, Živitel ho považoval za natolik zásadní, že mi kvůli němu volal do divočiny. Otec na dovolené se svými syny - jak chlapské (ano, tímto činem muž postupuje do vyššího levelu)! Příští rok to zvládneš i bez prarodičovské pojistky

---
hospodynka.pise.cz

01. 09. 2013 - 17:36

jarmik: Ano, byl to další level... V této chvíli probíhá rekonvalescence a plánování případných dalších levelů bych odložil rozhodně až po zimě

---
jarmik.pise.cz

01. 09. 2013 - 20:54

jn: Jak děsivé reklamy se objevují pod tvým textem!!! Kalendář pro těhulky, plenky Pampers... Hrůzou jsem se otřásla

02. 09. 2013 - 06:34

jarmik: To víš, v nadpisu je rodina... Ale zobrazená reklama závisí nejen na textu, ale i na čtenáři. Když klikneš v reklamě na "volby reklamy", můžeš se podívat, jak si Tě google vyhodnotil a co Ti zobrazuje.

---
jarmik.pise.cz

02. 09. 2013 - 09:37

jn: Tak tohle jsem nechtěla vědět.. Vyhodnocujou mě na plenky ještě po těch letech?

05. 09. 2013 - 09:53

littlekey: Občas me někdo zve na otcovský pobyt....no jasně, že jo. Apalucha se koná poměrně pravidelně a její výsledky jsou uspokojivé. Ta poslední Českostředohorská vysloveně volala po vaší účasti.

06. 09. 2013 - 07:18

jarmik: Lovoš mě velice upřímně mrzel, protože je to moje srdcové místo. Už si ani nepamatuju, kvůli jaké pitomosti jsem nemohl.

Taky mi bylo jasné, že s mrňousem to dává malý smysl. Doufám, že budu ještě někdy někam pozván v době, až přestane být mimino.

---
jarmik.pise.cz