Článek Nick Hornby - Všechny moje lásky

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nick Hornby - Všechny moje lásky

28. 04. 2013 - 15:23

eithne: Kniha má příšerný přebal, o ten bych v knihovně nezavadila pohledem. Jak na věc znám jako film, tuším, že jsem mu na CSFD dala jedno z nejhorších hodnocení, které má, a to i přesto, že se mi hrozně líbí hlavní herec. (Je to trochu nešvar, vybírat si filmy čistě podle charismatu herců.) Tohle téma mi přijde tak ohrané a nenápadité... ale třeba je knižní předloha lepší?

---
eithne.pise.cz

28. 04. 2013 - 18:03

jarmik: To jsem nečekal, že někdo bude tu věc znát. Ta část, co jsem četl, by asi šla zfilmovat lehce, protože tam je málo psychologie, vnitřních hlasů apod., zato spousta dialogů.

Přebal mě při psaní článku též vyděsil, protože jsem to nosil bez přebalu a ta vnitřní kniha je naopak velice pěkná😄

---
jarmik.pise.cz

28. 04. 2013 - 18:44

jn: Milý Jarmiku, ber to od TN jako důkaz velmi přátelského vztahu, když Ti ukazuje (a půjčuje) takové knihy (Možná jsi ani tak blízký vztah mít nechtěl, viď)
Je to fakt oddechovka a buď sedne... NEBO NE. Z Tvého článku jsou cítit dost velké rozpaky. Pro Eithné musím bohužel přiznat, že i film Jak na věc u nás doma bereme kladně. Neznám nikoho jiného, komu se ten film líbí. Každý má své temné stránky. (A to buď, Jarmiku, rád, že Ti TN nikdy nepůjčoval hudbu

28. 04. 2013 - 20:03

jarmik: jn: Já si toho velice vážím, vždyť vždycky se těším, co mi zase půjčíte

Žádné rozpaky to nebyly. Kniha mě číst bavila (kdyby ne, tak jsem ji nedal o tolik dopředu před jiné rozečtené). Jenom jak tam píšu: ty soupisy celebrit a nějaké sdílené všední zkušenosti, které neznám, to mě od četby odcizuje (počítám, že tak se možná cítí cizinci, co se přistěhují do Prahy, a musejí poslouchat citáty z Cimrmana nebo Šimka a Grossmanna).

---
jarmik.pise.cz

05. 05. 2013 - 04:43

pro-zivot: Já se hlásím Tenhle film MILUJU.

---
pro-zivot.pise.cz

01. 05. 2013 - 09:30

martin*: obal bych vubec neresil, nektera nakladatelstvi jsou proste takova a jina zase maková, btw videli jste nekdy nepovedeny obal od Arga? Ja ne. Dulezitejsi je kvalita prekladu. Knihu Fotbalova horecka doporucuji na potkani kazdemu, řadi se na prvni mista meho žebřiku hned za Pana Kaplana a Kurasovy Češi na vlásku.

01. 05. 2013 - 13:16

jarmik: Předpokládám, že i u knižních obalů to bude jako u obalů jiného zboží: nakladatelství vědí, co dělají. Ten obal pomůže, aby zaujal právě tu správnou cílovou skupinu.

---
jarmik.pise.cz