Článek Vycházka Novým Městem

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Vycházka Novým Městem

05. 12. 2011 - 08:56

pm: A je tam kolem spousty kavaren v patre, odkud se podobne veci sleduji jeste lepe - Nona v narodnim, Louvre, ta udirna s terasou na jungmanaku, Mama u karlaku, nedavno zavrenej Manes...

05. 12. 2011 - 14:46

jn: Výborný článek. Tím, jak nejsem rodilý Pražák, tak mám pro pomalé procházky centrem pořád slabost. Když nejsem dlouho v centru, tak si musím někdy dopoledne zajít jen tak pro radost a pro chuť, projít se, zajít si na kafe.
Stejně mě ale dostala fotka paláce Na Příkopě.Vždycky mě tak odradí přízemí, že jsem si nikdy nevšimla, jak je krásný.

05. 12. 2011 - 18:15

zmrzlinka: Sme na tom podobne, dieta zase sopli, takze doma, len s tym odsunom k starym rodicom to nefunguje. Ja som sa dnes ukazala na chvilu v praci, poziciala som si 5 knih optimisticky, ze budem aspon citat, ked uz musim byt zavreta doma. A jedna kniha je prave Stavitele chramu... po Tvojom odporucani.

V Novom meste som stale v praci,ale na prechadzky s tulanim nejako nie je cas, behom do prace a behom z prace do skolky. A cez vikend sa mi zas do centra nechce, radsej mimo mesto. Len zavidim nasej dobrovolnici dochodkyni, ktora kazdy den pride s tym ake krasne fasady v okolo zase cestou do kniznice objavila. Na penziu uz mam plno planov

---
zmrzlinka.pise.cz

05. 12. 2011 - 21:37

djová: Procházky Prahou jsou jedny z mála věcí, které mi chybí od té doby, co nebydlím v Pze...

06. 12. 2011 - 07:58

jarmik: pm: jo, to by bylo ještě lépěji stylové. Bohužel na kavárenské povalečství budu mít ještě pár let omluvenku z rodinných důvodů.

jn: díky. Na tom domě jsou velké reklamy na hernu, které dost odpuzují od prohlížení, ale z přímého pohledu nejsou vidět (jsou kolmo k fasádě).

zmrzlinka: To je vždycky odpovědnost, když někdo dá na doporučení s tim důchodem bych to neriskoval, abych se pak ještě dovedl zaklonit a abych na ty fasádní ozdoby dohlédl...

djová: záleží, jak často chceš vycházky konat. Na ty naše dvakrát ročně by se dalo dojíždet i z větší dálky, než z toho našeho metra v lukách.

---
jarmik.pise.cz