Článek AMS Autokatalog 2012

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: AMS Autokatalog 2012

14. 10. 2011 - 13:45

littlekey: Hmm, pěkně jsi svoje myšlenky nakladl. Je příšerný, že člověk musí kalkulovat při výběru vozu s tím, jak vysoko je na žebříčku kradených aut. Hnus velebnosti. Za sebe musím říci, že žádné auto z sekce auto pro rodinu není dostatečně veliké. Já kdybych mohl, tak bych si pořídil T5. nicméně konstatuji, že velikost současného vozidla je pro naší rodinu dostatečná.Dále jsem nikde nezaznamenal posuvné zadní dveře. Ty jsou neocenitelné. Prostě hlídáš jenom sebe, abys nefláknul dveřma do vedle stojícího auta. Máme ve flotile novou fábii 1.2 fsi. To auto mě dostalo. Neskutečný co ten motor na tom výborným podvozku dokáže i se 4 zadkama na palubě. Prostě krása.

14. 10. 2011 - 15:40

jarmik: Díky.

Ohledně posuvných dveří - jejich výhody jsou jasné. Co jsme tak okopávali gumy zatím, tak aktuální názor máme, že je nám to jedno, možná malinko spíš to nechceme. Důvody: říkáme si, jestli to není nebezpečnější z toho pohledu, že dítko vyletí z auta, aniž by to kolemjedoucímu signalizovaly otevřené dveře. Druhá věc je, že jsem si všiml, že by se nemělo šlapat při nastupování na ten pant a říkám si, jestli by na to potomstvo opravdu nešlapalo.

---
jarmik.pise.cz

15. 10. 2011 - 10:15

jre: Octavia combi, luxusní krásné auto? Ano, příští týden si ho vyzvedávám. Bude vypadat úplně přesně jako to na té fotce. Po 3 letech expertimentu se stříbrnou se vracím k nejlepší barvě tj. bílé.

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

18. 10. 2011 - 09:10

jarmik: Jen si piš své otazníčky! Ale pamatuj na sociální ohledy, že někteří si nejezdí auto vyzvedávat, ale musí si ho kupovat!

---
jarmik.pise.cz

13. 11. 2011 - 09:50

davidhavel: Příjemné čtení Rád se dozvím, že nejen já se pitvám ve vybírání ojetin, ačkoli o pár (přesněji cca pět párů) starších Hezkou neděli!

---
davidhavel.pise.cz