Článek Krušnohorská magistrála - lyžařů sen

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Krušnohorská magistrála - lyžařů sen

10. 01. 2010 - 00:56

eithne: Každý si dnes užíval sněhu po svém. Někdo na běžkách, někdo s hrablem... závidím jen malinko

---
eithne.pise.cz

10. 01. 2010 - 16:29

jre: Tos mohl říct! My byli včera i dnes rovněž v bílé stopě! Včera Pernink - (směr) Jelení a zpět, dnes kolečko v Abertamech.

P.S. Taky jsme nepotkali pana Lékárníka. Ale ve čtvrtek na mariáši byl, tak je s ním snad všechno v pořádku.

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

11. 01. 2010 - 08:42

hospodynka: Člověk je stvořen pro hru.

---
hospodynka.pise.cz

11. 01. 2010 - 09:14

sargo: Fascinaci z využití technických vymožeností občas propadám též. Chléb a hry a drby, o nic víc lidstvu nejde.

---
sargo.pise.cz

11. 01. 2010 - 19:26

pí. lékárníková: Pan lékárník mě samozřejmě na běžky vytáhl, ale potkat jste nás opravdu nemohli, neboť jsme zabloudili tak, že jsme sami nevěděli kde jsme!!! Dítě doma plakalo hlady, zatímco prsa se bořila do sněhu někde mezi přebuzskými močály.....

11. 01. 2010 - 19:40

lékárník mb: tentokrát jsme vyrazili na méně frekventovanou část KLM kolem Chaloupek a Přebuzi. Nevím, jak moc jsou ta místa zakeškovaná, ale jestli nejsou, tak by si to rozhodně zasloužila.

Jednak je to podle mě jedno z nejmalebnějších údolí Krušek (čímž i zbytku světa) a není přitom tak úplně nejturističtější a jednak existuje nějaký zvrhlý plán na zatopení tohoto malého ráje údolní nádrží (nedávno byla prý tato hovadina opŕášena). Tím by se stala keška opravdu těžko dostupnou.

12. 01. 2010 - 22:26

dj-team: jarmik: ještě ji nemám, ladím formu, abych ji odlovil na těch běžkách, když to autor chce. Článek hodnotím vysoce, jsem zmíněn. . Járo, si frajer, jak boříš mýty o kostnatíci generaci třicátníků. Jen mi chybí fotka párku, piva a kofoly. To bys měl ještě poladit, na to se čtenář mého rozměru vždy těší nejvíce.

lékárník MB: tam je kešek a jakejch! Moji rodičové tam chodili randit a není vyloučeno, že je to můj kraj původu... tím bych si vysvětloval mou oblibu luk mezi Přebuzí a Chaloupkama.

Dodnes svým prarodičům zazlívám (to slovo si půjčuji z toho slavného filmu), že mi neřekli o tom, že se na Jelení rozprodávali pozemky dvacetník za čtvereční metr (1992) a oni si tam mohli koupit...

---
dj-team.pise.cz

13. 01. 2010 - 15:09

jarmik: jr: já se rozhodl až na poslední chvíli, nevěděl jsem ani, kde je vybavení atd.

hablina, sargo: já bych ještě dodal, že hra se zabudovanou statistikou, to je teprve hra!

lékárníkovi: jste skutečně odhodláni, odběhnout si na běžky už od kojení. Mám rád tyhle manželské úhly pohledu|: ONA "zabloudili jsme", ON "vydali jsme se na méně frekventovanou část"

dj: no tak jsem opravdu velice svěží - i ve svém věku si takhle vyjdu v sobotu na vycházku) s pivem už bych byl dnes asi opatrnější. A v bufetu jsem nebyl, neb jsem razil až v poledne, takže se stmívalo a ještě jsme chtěli večer hýbat se stěhováním.

---
jarmik.pise.cz

16. 01. 2010 - 18:28

island968: Netušíme jestli jsme schopni tolik chvály schopni unést. Děkujeme