Článek Jak jsme propásli nejlepší fotku

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak jsme propásli nejlepší fotku

31. 05. 2011 - 07:59

hospodynka: DVA kufry? Naše pančelky nemilosrdně povolovaly jen jedno zavazadlo plus batůžek na záda a spacák zvlášť.

---
hospodynka.pise.cz

31. 05. 2011 - 08:03

sargo: Naše daly seznam. Má toho míň, než bylo na seznamu. Jenže zatím jsem neviděla důvod kupovat o pár litrů větší tašku A chrněj v hotelu, takže bez spacáku.

---
sargo.pise.cz

31. 05. 2011 - 08:27

hospodynka: Hotel v přírodě

---
hospodynka.pise.cz

31. 05. 2011 - 08:06

djová: Jáša je frajer, Majdu bychom nikam nedostali ani párem volů..., Terezka - ta by jela klidně hned...

31. 05. 2011 - 09:24

hospodynka: No jo, ale na školu v přírodě bude muset - a jezdí se už od první třídy (většinou)

---
hospodynka.pise.cz

31. 05. 2011 - 09:36

sargo: To je za dlouho... to bude zase úplně jiný živočišný druh Je fakt, že tu srovnáváme vesele děti všech věků, ale ono je ještě každých pár měsíců hodně znát

---
sargo.pise.cz

31. 05. 2011 - 09:48

hospodynka: Legrační bylo, že tříleťáci při odjezdu plakali (maminky víc) a potom si celých pět dní na maminku ani nevzpomněli - ale hodně to bude i o učitelkách, co dětem nabídnou. Přišla za mnou tenkrát holčička předškolačka a že "teto, potřebuju pomazlit".

---
hospodynka.pise.cz

31. 05. 2011 - 20:49

djová: nevím, jak jinde, ale tady se moc nejezdí, tak uvidíme ...

31. 05. 2011 - 08:16

jarmik: djová: Co jsem viděl na fotkách tu Vaší najednou velikou holku, tak ta už si za chvilku dovolenou objedná sama

hospodynka: Mně se taky dvě zavazadla nepozdávala. Ale balení jsem jen přihlížel, tak jsem frfňal jsem omezeně = tzn. opakoval jsem to ráno asi jen 15x...

---
jarmik.pise.cz

31. 05. 2011 - 20:54

djová: roste tedy nechutně rychle, ale zatím na tom nejsem jako moje spolužačka z vejšky, která začala sakra brzy a bude mít doma příští rok "plnoletňáka", to teprve bude něco...

31. 05. 2011 - 18:39

paja42: Máš hezké fotky, dík. Já fotím už asi od 14, ale to bylo trochu jiného, to čekání jestli z tanku vyleze slušný film nebo jen prázdná slída a že se to stalo často. No dneska s digitálem je to lepší, s tím juž fotka snad zkazit nejde. Ale zase se toho tolik člověk nenaučí

31. 05. 2011 - 21:08

ava: Jéé, Jáša cestuje s více zavazadly než já
Ty tyče na kolo jsou zajímavý, vždycky mi přijde, že tohle přece nemůže fungovat Budu to muset někdy prozkoumat. A má teda Jáša krásný kolo.
Školka v přírodě v Krkonoších, taky bych chtěla. U nás na venkově se nevedla ani škola v přírodě.

---
ava.pise.cz

01. 06. 2011 - 11:18

jarmik: paja: Díky. Jsem důkazem, že zkazit lze mnoho, protože jen za loňský rok jsem několik fotek z akcí kompletně omylem vymazal:-/

ava: Dobrá, má dvě tašky - ale cestuješ taky s maskou na karneval a se sušenkama pro ostatní děti? Kolo má nový, hledali jsme nějaké lehčí. Ty starší dětský jsou strašlivě těžký, on s tim chudák pomalu nehnul.

---
jarmik.pise.cz

01. 06. 2011 - 14:06

skotsko: Ako sa ide s tycou ? Predne kole ma vo vzduchu ? Zvladate otacanie ? Nezoskakuje ? Prosim niekedy recenziu Planujeme v lete vyskusat...Tiez mame podedene kolo, hrozne tazke, ale nejako to zvlada.

A mate nejako velke dieta !

---
skotsko.pise.cz

01. 06. 2011 - 17:25

jarmik: A co teprv, jak dospělejší se nám možná vrátí ze školky v přírodě

Na recenzi tyče nejsem ten pravý - zatím jsme ji vytáhli asi třikrát a nejsme žádní cyklisti, vždycky jen tak na hřiště v okolí a domů. Žádný problém jsme s tím neměli - ale dával jsem to jen na tohle dost holé kolo, co je na fotce. Třeba je otázkou, jestli by se to sneslo s nosičem, pokud máš na kole, případně s nějakým jiným vybavením (nějaký zvláštní světlo nebo tak). Dětské kolo má přední kolo trochu ve vzduchu.

Z mého pohledu to je dobré, dělá to pevný dojem a přitom se to otáčí a naklání. Dítko to taky baví, že nemusí šlapat. Při větší rychlosti se trochu bojí, ale stejně moc rychle nejezdíme. Je to sranda, když do kopce na něj houknu a on mi pomáhá šlapat, to je takové správné stmelující Nebezpečnou situaci jsme zatím neměli. Rozhodně mám z toho lepší pocit, než když jede samostatně vedle mě.

V krabici u toho byl ještě jakýsi bazmek, že by se to dalo složit a uchytit na velké kolo, když nikoho netáhneš. Ale na to jsem neměl sílu a stejně to nepotřebuju. Navíc většinou do toho musím praštit kladivem, aby se to dalo zase složit. Když už to máme teď všechno vyzkoušené a připravené na obou kolech, tak montáž při výjezdu nijak dramaticky nezdržuje, jenom se rukou zašroubujou takový tři velký šrouby.

Osobně koupě nelituju, je to další možnost, jak si udělat půl dne o víkendu způsobem, co baví mě i dítko. Navíc myslím, že se to pak snadno prodá na aukru nebo tak.

---
jarmik.pise.cz

01. 06. 2011 - 17:50

eithne: Ta tyč mě taky hodně zaujala. Jáša nebrzdí šlapkama? To by asi bylo hloupé, kdyby při nešlapání musel dávat nohy pryč z šlapek?
Psala jsem už u Sargo - jsem hrozně zvědavá, s jakými dojmy se Jáša vrátí domů

---
eithne.pise.cz

01. 06. 2011 - 18:10

jarmik: To doufám, že mě nebrzdí, pacholek! Jinak to přesně nevím, co dělá, když jedeme. Podle mého většinou trochu šlape nebo to nechává na volnoběh.

Pokud jde o návrat z Krkonoš, tak první úspěch bude, když dorazí v regulérním termínu se zbytkem skupiny

---
jarmik.pise.cz

01. 06. 2011 - 19:53

hlander: Vida, vida, ta tyč mě taky vždycky zajímala, jak to vlastně funguje. Dík za minizhodnocení. To brždění šlapkama mi taky vrtalo hlavou.
I s maskou a sušenkama se mi dvě zavazadla zdají až dost. Na druhou stranu, dokud to nemusí tahat na vlastních zádech, tak je to asi fuk.

Mimochodem, k tomu postcrossingu z "odjinud", vřele doporučuju. Pokud tam máte profil, dejte vědět, mrknu, co posíláte a dostáváte. Já jsem to objevil loni, pak byla dlouhá pauza a teď už zase funguju. Baví mě to moc a protože se nějak rozkřiklo, že mám pohledy s Krtečkem, tak mám dost direct swapů, protože o české pohádky a Krtečka zvlášť je velký zájem.

02. 06. 2011 - 07:37

jarmik: hlander: úžasné i když - při Tvém rodišti je účast na postcrossingu v podstatě morální povinností, ne?

My máme zatím co dělat, abychom napsali pohled občas aspoň reálným přátelům. U toho postcrossingu bych se bál zejména toho, aby mě to nesvádělo začít ty pohledy sbírat. Jakémukoliv sběratelství bych se rád vyhnul.

---
jarmik.pise.cz

07. 06. 2011 - 10:15

hlander: No jo, moje rodiště mě vůbec nenapadlo. Asi jsem k tomu předurčen.

K sběratelství to člověka vede, to je pravda. Ale odolat se nejspíš dá. Já teda odolávám tak napůl. Některé pohledy mám vystavené a zbytek je v krabici. Žádnou velkou péči tomu nedávám.
Mně se na tom nejvíc líbí chvíle, kdy přijdu domů a něco na mě čeká ve schránce. Ten okamžik mám hrozně rád. Nerad pohledy a dopisy píšu, ale hrozně rád je dostávám. Občas se ale obětuju a pak se těším, že zase na oplátku něco přijde mně.

08. 06. 2011 - 22:16

dj-team: Ty kráso, nejenom nám bobtnaj děti, ale i v Hlavním městě tomu není jinak. To Vám přeju!


Těším se na podzimní Bruntál trip.

---
dj-team.pise.cz