Článek Víkendovým turistou ve vlastním městě

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Víkendovým turistou ve vlastním městě

17. 08. 2009 - 10:05

littlekey: Loket je magocký a neomrzí se. navíc je to velmi vděčný cyklo cíl i pro Piškota.
že si ale dovedeš orazit Sám jsem nikdy nic podobného nepodnikl, musím to zkusit.

17. 08. 2009 - 15:51

jre: To jsou moc pěkná místa, hlavně ten Starý Loket, zrovna v sobotu jsme tam někde cyklobloudili v marné snazeuspořádat jednu svatební "aktivitu". Na takovéhle vyhlídce jsme ale nebyli. Tu nám musíš ukázat!

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

17. 08. 2009 - 17:50

kaci: Soukromá škola v Oxfordu nezní vůbec špatně! Základka jo. Ani na soukromé bych to asi nezvládla. I když... za ty prachy Kombinace vyučovaných předmětů je víc než zajímavá.
Proč ty fotky dopředu zas tak pomlouváš? Náhodou jsou fakt hezký! Hlavně industriální velkolom a živé foto-barvy z Lokte, fakt! No a "loketní" program na talířku je fakt žůžovej Pán je nesporně gurmán
A co se kešek týče... vzpomněla jsem si na vás o víkendu, byli jsme na seleti v jižních Čechách a ve skupince bylo taky pár "šílenců", co se trhli a šli hledat. A našli Ale když jsem pátrala po jejich celkovém skóre, dozvěděla jsem se, že je dosti mrzké
A že výletování skromné? Jestli ty nejseš moc náročnej! Můj mužíček by byl za takové dny v sedmém nebi. O 5 dnech strávených na jednom místě v lese prohlásil, že to byl hrozně promrhanej čas, protože nic pořádnýho neviděl. Ještěže ho neslyšela Lupita, ach jo.

---
kaci.pise.cz

17. 08. 2009 - 19:15

zygy: Jeskynní vyhlídka je super. To stojí za to, si trošku zafunět do kopečka. Dortíčková nakládačka jasně boduje. Jako mladí jsme také čundrovali vůkol /KV, Loket, Bečov/. Je tam krásně.

17. 08. 2009 - 20:00

sargo: Víkend byl samozřejmě hrozně smutný, tolik se mi stýskalo, truchlila jsem kudy jsem chodila... ani ten tucet komínků a akcí víc než ďábelských to samozřejmě nemohl napravit.

---
sargo.pise.cz

17. 08. 2009 - 20:16

zygy: Soucítím s Tebou. Ubohá, opuštěná....kecko.

18. 08. 2009 - 09:23

jarmik: LK: Jó, pokud jde o nicnedělání, v tom jsem opravdu špička...

JR: Jmenuje se to jeskynní vyhlídka. Je to tady: http://jdem.cz/bxj35

Kaci: Když já mám fotky rád a když jdu psát článek a vidím, že mám jenom snímky s vážnými technickými vadami, tak mě to mrzí. Skromné mi to připadá z hlediska exotických dovolených, kam jezdí lidi, že jezdit kolem chalupy není moc úžasné. Ale pro mě osobně to bylo luxusní, naprostá spokojenost

zyty: Pokud jde o loketní zastávku, tak doufam, že jsem vyjezdil za celej den aspoň to foto...

---
jarmik.pise.cz