Článek Zase jeden splněný sen

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Zase jeden splněný sen

31. 05. 2009 - 06:44

kobliha: Brusle mám taky na seznamu. Ještě jsem se neodhodlala
Jsi dobrej!!!

---
kobliha.pise.cz

31. 05. 2009 - 09:30

jana*: Manžel dostane brusle k narozeninám,které už měl před 14 dny. Můžete jezdit spolu

31. 05. 2009 - 12:00

eithne: Brusle vytáhnu jednou do roka, loni jsem vynechala. Předloni jsem byla jednou u nás na povltavské stezce a v roce 2006 jsme na inlinech v noci 15./16.12. objížděli sídlištní kotelny a lezli na ně.
Letos - před týdnem - jsem už jednou měla brusle ve škole a cesta podél Vltavy ze školy domů na nich je skvělá. Kromě toho je po rovině a nemusí se na ní brzdit, což je pozitivní, protože brzdit neumím. Doufám, že to časem přijde samo

Přeju hodně štěstí s ježděním - ať ti to vydrží. Brusle jsou naprosto geniální věc

---
eithne.pise.cz

31. 05. 2009 - 12:13

zmrzlinka: Fakt si nikdy nebruslil, postavil sa prešiel 4 km ?
Mne vy sa hodili okolo Vltavy, keď Ondra má kolobežku a ELi odrážadlo, ale asi sa neodhodlám.
A je to celkom malý krám na uskladnenie

---
zmrzlinka.pise.cz

31. 05. 2009 - 16:02

sargo: *manželkovský hrdík*

---
sargo.pise.cz

31. 05. 2009 - 22:22

dj-team: zcela Ti rozumím, taky jsem to kdysi zakoupil. Jezdil, všechny pražský okruhy vyzkoušel. Pak jsem si zapíchl brejle do hlavy a bez helmy už na to nestoupnu. Doporučuju. živí tě.

---
dj-team.pise.cz

31. 05. 2009 - 23:13

jarmik: Dík všem za povzbudivé ohlasy!

jana: tak s Tomem bych mohl spolu tak odstartovat, ne jezdit

zmrzlinka: dle prům. rychlosti je myslím zřejmé, že jsem to opravdu prošel

dj: no jo, porád - už nějakou sociální hledam. Prý byly nějaké bílé v Ikea, ale už nejsou.

---
jarmik.pise.cz

01. 06. 2009 - 08:15

littlekey: Zajímavé, já se na to zkouším postavit už taky několik let a shodou okolností se mi to podařilo včera v Praze u ségry. Skoro švára má stejnou nohu, to nešlo nevyužít. Umím slušně bruslit, říkal jsem si tedy, že na inlajnech to nemůže být takový rozdíl. Je. Nejlépe se mi jezdilo do kopce, i přešlapovat jsem na tom dokázal, ale to brždění, nakonec jsem brzdil bognama, ale nedovedu si představit vyšší rychlost. Bohužel, nemám žádnou fotodokumentaci, nikoho můj zájem vyzkoušet si poprvé inlajny nezvedl ze židle, natož aby mě někdo vyfotil. Nevíce mi vadilo to drncání, přenáší, na zámkové dlažbě jsem skoro neviděl, jak mi drncaly oči. Původně jsem myslel, že si je pořídím, abych mohl vklidu pronásledovat mrňouse, když jezdí na kole, ale zůstanu u běhu. Bruslit se má na ledě.

01. 06. 2009 - 19:11

dj-team: tak tohle bych podepsal. Ty vibrace mne od toho odradily, takže jsem na tom nestál min 5 let.

---
dj-team.pise.cz

01. 06. 2009 - 20:43

jre: Tak tohle je přesně ten blog, který nesmí číst moje žena!!! Prokristapána, co já už slyšel toho... tohle bys měl vyzkoušet a podobně. Ne že bych jako nechtěl (vyzkoušet), ale nesmí u toho být lidi (vůbec), nikdy jsem nebruslil ani na ledě, natož na takto zvráceném vynálezu. Přitom zde v krajském městě je to tak populární. No, až vás to někoho omrzí, tak bych si to s dovolením velmi rád půjčil. Vím o jedné výborné dráze, kde nikdo nejezdí...

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

01. 06. 2009 - 22:19

jarmik: Zodpovědně prohlašuju, že na ledě se neudržim a tomhle jsem si napodruhý už pěkně zajezdil.

Právě jsem se vrátil z druhého kroužení. Hoďku a půl sám ve večerní obci, nikde nikdo, jenom s jedním starším pánem na kole jsme dali small talk. Přes den se mi vůbec nechce, ale tak v půl devátý není lepšího programu než vypadnout na brusle.

Ale chce to fungl novej hlaďounkej asfalt, pak je to symfonie.

---
jarmik.pise.cz

01. 06. 2009 - 22:51

sargo: My, co nám chodí odpovědi na mejla, jsme viděli i tu PRVNÍ verzi odpovědi!
Beru. Jen to další dítě si asi budeme muset někde ukrást, protože se doma moc nepotkáme... Jsem fakt ráda, že ti to tak sedlo

---
sargo.pise.cz

01. 06. 2009 - 23:25

dj-team: sem taky odvetoval za cosi ženě (dnes si nevzpomenu) a najednou máme plný auto dětí. (první verzi komentáře jsem taky chytil)

---
dj-team.pise.cz

03. 06. 2009 - 08:07

djová: smekám, taky jsem to zkusila, na normální silnici a pěkně to drncalo...navíc moje koordinace byla dost k smíchu, tak jsem si říkala, že třeba s kočárkem, ale ještě na to nedošlo

03. 06. 2009 - 16:11

kaci: Gratuluju k pořízení výbavy!!! Já je dostala loni a úplně mě to dostalo. Nejdřív jsem se teda bála hrozně a odmítala jsem jezdit jinak než za ruku (což v našem městském parku, kde jsem jela první jízdu, působilo mezi všema těma samostatnýma dětskýma brusličema dost bizarně , pak pouze držící se za kočárkem, ale když jsme pak byli na bruslícím víkendu a měla jsem tam ten kočár tlačit, tak jsem rychle zjistila, že bez něj to jde daleko líp. Už se strááášně těším, až někam vyrazíme. Ale čert ví, jak to budem dělat letos, s dvěma dětma. Že bychom tlačili každej jeden kočár?

---
kaci.pise.cz