Článek S montérským pozdravem

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: S montérským pozdravem

03. 01. 2010 - 23:56

eithne: Jé, Vectra byla starší než Jáša?
Taky budujeme, montujeme, jezdíme do Ikey... polepším se a někdy si tam dám Ikea kuličky

---
eithne.pise.cz

04. 01. 2010 - 08:33

james003: Hej tak z prostredniho odstavce mru smichy Kulicky sem jedla jednou a tusim, ze sem je pulila

---
james003.pise.cz

04. 01. 2010 - 13:18

sargo: Začínám si pohrávat s myšlénkou, že ty skříně vážně koupíme bez dveří a počkáme si, až budou nějaké zajímavější než teď...

---
sargo.pise.cz

04. 01. 2010 - 14:18

kobliha: Nejdřív jsem si říkala - jaké kuličky? Jako ke šroubovákům? Nebo nějaké polystyrenové? Proč bych je měla krájet? Pak jsem prozřela Když jdu jednou za uherák od Ikea, kuličky půlím (aspoň myslím).

---
kobliha.pise.cz

05. 01. 2010 - 21:20

kaci: Jojo, tvůj článek je předzvěstí i našeho montování. Zanedlouho nás to taky čeká. Zatím jsem si jenom to toho jejich nákupního seznamu naskládala milion šest věcí, abych měla z čeho vybírat. Jo a naložená vektřička vypadá fakt úžasně. To my nemáme šanci. Jak to tak vidím, nejspíš budem muset jezdit nakupovat i s dětma, takže aspoň na stokrát, ufff.

---
kaci.pise.cz

06. 01. 2010 - 20:57

chachina: Na to, kolikrát už jsem byla v IKEA.. jsem asi vážně trapná, že neznám kuličky, že? Tedy, znám takové ty barevné v dětském koutku, ale ty by napadlo krájet jen naše děti

Náhodou, čím víc toho smontuješ, tím rychlejší a přesnější budeš.. o tom by mohl Jára vyprávět

---
vilimci.pismenkuje.cz

07. 01. 2010 - 10:53

jarmik: díky za komentíky

eithné: našemu Opel V. již táhne na 9.

james: jsem pyšen na ftip.

chachina: to je naopak přednost, když někdo nezná kuličky. těžko být pyšen na zálibu v mletém mase v bufetu. budiž mi polehčující okolností, že kuličky si tam moc nedávám, strašně mi zachutnal jejich losos s nádivkou, ten se mi zatím nepřejedl.

---
jarmik.pise.cz

06. 02. 2010 - 09:47

zuzi: Taky jsem chvíli bádala, co jsou to Ikea kuličky. Ještě jsem je neměla. Budu to muset napravit. Výprava nás čeká zanedlouho, je to jediné místo, kde mají ideální velikost a pevnost igelitových pytlíků na z kočkolitu vybrané kočičí bobky . Skříň jsme teď montovali též. Byla o trochu užší - jen 320cm a přivezli nám ji ve třech balících. Jeden měl snad 50kg. Do čtvrtého patra to tahal kamarád se sousedem a povedlo se jim u toho rozbít jen jediné okno na chodbě. (Ještě jsme ho nedali zasklít). Ke smontovávání pak chyběl návod ala Ikea, byl tam jen plánek sestavené skříně s mnoha čísilky písmenky a šipkami. Navíc výrobce počítal s montáží skříně položené na podlahu (nechápu, kde vzali dojem, že v běžném bytě je 240×320 cm místa na podlaze). Leč zlaté české ruce mého muže a přátel ji nakonec daly dohromady.

---
zuzi.pise.cz

09. 02. 2010 - 10:49

jarmik: Musím říct, že si vzpomenu s vděkem na Ikeu kdykoliv si pořídíme nějaký kus nábytku ke smontování od jiného výrobce. Právě kvůli těm návodům.

Ještě jsem neviděl jiného výrobce kromě Ikey, u něhož by návod k montáži nevytvářel škodolibý debil. Přesně, jak píšeš - většinou to spočívá v jednom obrázku, kde je celý nábytek namalován najednou, s nejasnostmi, jak mají být díly natočeny, bez upozornění na chytáky a na pořadí, v jakém je nutno montovat.

---
jarmik.pise.cz