IQ dokonalé tykve (90ies love classics)

12. únor 2009 | 01.41 |

Nemyslete si, že takhle ponocuju. Čistě cestou z jednoho spánkoviště do druhého jsem se tady zastavil. Takže to bude opravdu vypečený článek.

Koukám se tu, co si dát staronového pro osvěžení playlistu v přehrávači do MHD. Mimo jiné si říkám, že už mám dlouhou karanténu od Smashing Pumpkins. Ne že bych měl na ně extra chuť. Ale jeden kousek (asi jen ten jeden) myslím ještě stále trochu žije. A pěkně využívá ten úchylnej hlas zpěváka. I klip to mělo nadprůměrně OK.

Smashing Pumpkins: Today

Jak na to koukam, tak se musim celou dobu usmívat.
(Kdo to má nahlas a vydrží při tom refrénu nehrát na pomyslnou kytaru,
má u mě paňáka.)

Dám ještě nějaký 90s love songy, ale ty už tak pěkný nebudou. I když - ještě mi padlo oko na jednu opuštěnou, absolutně čistě devadesátkovou kusovku a ta je též hodně pěkná. Kdysi staženou p. prátrem. Docela je to OK:-)

 Modjo: Lady

(U toho se taky dá culit).

Pak tady v podobnejch videích koukam na veselý klip o malým klukovi, který si lepí modýlek letadla a kouká při tom na TV hitparádu, jak tahle skladba postupně stoupá po žebříčku. To bylo též OK. Ale netvrdim, že se to dá nějak mockrát poslouchat. Nebo dokonce doposlouchat až do konce. Což je trochu škoda, protože na konci umnělci se stříbrnými hlavami připlují na obláčku.

  

  Stardust: The Music Sounds Better With You

Když už sem dávám nesmysly, tak to dokončim. Jamiroquai se mi vždycky tak jako že by mohli líbit, ale ve skutečnosti mě začnou rychle nudit. Ale ten jeden disco disco dance dance hit jsem v ipodu nechal a v terénu se osvědčil celkem OK a allright.

  

 Jamiroquai: Allright

Mám dojem, že správný způsob poslechu v tomto případě

je soustředit se plně na basu.
(Poněkud těžký úkol na youtube:-)

A já jdu zas spát:-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

Komentáře

RE: IQ dokonalé tykve (90ies love classics) kaci 13. 02. 2009 - 22:22
RE(2x): IQ dokonalé tykve (90ies love classics) jarmik 13. 02. 2009 - 22:55
RE: IQ dokonalé tykve (90ies love classics) zygy 21. 02. 2009 - 13:16