Článek Dostal nás!

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Dostal nás!

24. 01. 2009 - 21:54

dj-team: Hlavní je, že to splnilo očekávání. My měli v hledání přestávku, ale už se do toho zase pouštíme. Děti to baví moc, jen si dávej bacha, půjčoval jsem GPS taky Majdě s dojmeme, že nemůže nic zkazit, protože mazání vyžaduje mnoho "kliknutí".
Na jedné kešce s kamarádem jsme jí zabavili přístroj ve chvíli: "Opravdu chcete smazat všechny body?" No, to by byl v terénu průšvih.

Skoro se začínám stydět, jak často se o nás zmiňuješ. Jsem polichocen , ale mám dojem, že brzy nás trumfnete, to víš, holky.

---
dj-team.pise.cz

24. 01. 2009 - 21:57

dj-team: Ještě mne napadlo, že Ti budu muset ukázat další nástroj. Vedu si grafický přehled nalezených a založených pokladů pomocí Mapsource, předpokládám, že se Ti to bude zamlouvat.

---
dj-team.pise.cz

24. 01. 2009 - 22:05

jarmik: Mapsource mam, pořád s tim laboruju, protože do gps se nevejdou všechny body. Skoro nejvíc asi mínim spoléhat na web... Ale rád se samozřejmě poučim.

---
jarmik.pise.cz

24. 01. 2009 - 22:52

dj-team: byly doby, kdy do legendu se vešly všechny keše z celé republiky - pamatuju, dneska je to nemožné, nahrávám vždy jen cílový prostor. Při zaplacení plného členství na gc.com se pro uživatele otevírají velké výhody, ale my to zatím nevyužili.
Myslím, že s webem si vystačíš, gc.cz je dostatečná studnice.

---
dj-team.pise.cz

24. 01. 2009 - 22:25

sargo: Mohu zatím potvrdit, že se udělátko náramně hodí i na komíny (které jsou tam již nahrány ), což jsem původně ani moc nečekala - škoda, že při generálce včera došly baterky zrovínečka když začala být opravdu potřeba...

---
sargo.pise.cz

25. 01. 2009 - 00:22

wu: Tyhlety umělé jako-poklady... Kdy si pořídíš detektor kovů a vyrazíš na poklady opravdové?

25. 01. 2009 - 05:56

kobliha: My byli včera taky na (úspěšném) lovu. Dokonce jsme ani nepotřebovali GPS, místo bylo jasné i bez navigace.

Někdy si říkám, že už se chovám jako blázen - když někde jsem, říkám si: Tady by mohla být keška. Tady URČITĚ bude! Tohle je dobrý místo na schování... no cvok

---
kobliha.pise.cz

25. 01. 2009 - 12:27

samotar®vzpomina.cz: Co je to keška?

---
samotar.vzpomina.cz

25. 01. 2009 - 11:25

eithne: To by mě bavilo, leč GPSka leží zanedbaně doma a nikdo na ni nesmí sáhnout Jednou jsme našli cashku náhodou, byla schovaná v komíně - ha, asi o ní řeknu Sargo, to by se jí mohlo líbit. A poleze tam s Jášou, když ho to tak baví! (Nebo tím postupně přepracuje Jarmika na komínáře )

---
eithne.pise.cz

25. 01. 2009 - 17:56

jarmik: wu: Když ty poklady mě na tom moc nebaví, ani to hledání. Pro mě je to celý způsob, jak mi cizí lidi doporučují romantické vycházky na místa, která jsou pod nosem, ale míjíš je bez povšimnutí. Pokud je to možno provozovat s dítětem, jsem spokojen. Zatím to takhle fungovalo. Záměrně vynechávám kešky s hádankou apod. - to už se moc blíží práci. Bojím se, že hledání kovů nemá, co potřebuju, a má, co nepotřebuju.

kobliha: Popravdě, zatím u všech, co jsem dal, tak gps byl čistě jen jako znak příslušenství ke skupině.

eithné: a proč se na gps nesmí sahat?

---
jarmik.pise.cz

25. 01. 2009 - 19:54

dj-team: Vystihl si ten důvod přesně, dokonce nás začalo děsit sbírání bodů, neb jsem typ velmi soutěživý.
Schválně jsem si vyhledal svůj článek o GC z 11.3.2008 a koukám, že názor neměníme.

---
dj-team.pise.cz

01. 02. 2009 - 23:14

zmrzlinka: Braskovia kesuju uz 5 rokov, dovolenky, sluzobne cesty i navstevy planuju pomaly podla kesi v okoli Ja sa im smejem, ale je pravda, ze predtym by von nos nevystrcili a teraz sa furt niekam stveraju do kopcov a chodia tak aspon von s deckami.
A na zrazy keserov.
Mna to nejako nechytilo, ale raz som nezaujatym okom pomohla bratovi vylustit hadanku na moste v Lublani

---
zmrzlinka.pise.cz