Článek Takoví jsou pražští taxikáři

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Takoví jsou pražští taxikáři

24. 01. 2010 - 21:09

dj-team: Výborný článek i pro analfabeta, který od Vánoc luští posledního pana Kmentu. Sisoj Psojič, to je velmi vhodná definice toho celého problému.

Nicméně otec mne v písemné komunikaci oslovuje Davide Jaroslave. Křtěný nejsem, jen se nesmířil s mým občanským jménem a porušením tradice předávání jména z otce na syna.. Holt ruské kořeny se dají ohnout i tímto směrem .

---
dj-team.pise.cz

25. 01. 2010 - 14:43

sargo: Kniha je fascinující. Nevydržela jsem přes půlku, ale pár věcí mě tam skutečně uchvátilo. Myslím, že zejména ten dokonalý nezájem vyšetřující orgána o duševní blaho veřejnosti, pokud to nevede k výsledku při vyšetřování. Něco ve smyslu - jak se dozvíte, že vám zemřel nastávající? Nejlépe jen tak letmo prohozenou poznámkou přes rameno v taxíku... a teď nám laskavě odpovězte na otázky. )

---
sargo.pise.cz

10. 02. 2010 - 14:09

kindas: Ahoj, čistě náhodou jsem narazil na tento vurtualní deník a zjistil jsem , že jsi bratr mého nejoblíbenějšího kamaráda Petra . Musím říct, že vcelku vtipný a nenásilný blog. Ahoj a snad se někdy potkáme na živo. HOnza alias KULTURNí MILAN

10. 02. 2010 - 22:05

jarmik: Díky za ohlas - hlavně doufám, že si Milana poslechnu někdy naživo.

---
jarmik.pise.cz