Článek Krkonoše rodinné

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Krkonoše rodinné

18. 01. 2010 - 22:12

sargo: To potěšil, o to žádná. Přijde mi ovšem velmi s podivem, že to z těch kvant letáků opravdu v pořádku vydolujeme. )

---
sargo.pise.cz

18. 01. 2010 - 22:24

eithne: Známka je nádherná! Já už známku bez Klause nepotkala, ani nepamatuju...

---
eithne.pise.cz

18. 01. 2010 - 23:14

hospodynka: Jo, zimní dovolená je zážitek. Absolvovala jsem jednou s mužem a třemi dětmi, jednou s tchyní a třemi dětmi. Dodnes vzpomínám.

---
hospodynka.pise.cz

19. 01. 2010 - 06:51

jana*: Po několika pokusech máme docela vypracované know-how, jak si zimní dovolenou s dětmi opravdu užít. Ráda předám. Letos jsme si tam opravdu odpočali, měli jsme se hezky,každý dospělý se zvládl i přes den válet v posteli, když se mu chtělo. Navíc Agáta za lyžovací úspěchy vyžadovala párek v rohlíku v klidném venkovním občerstvení U Šotka, takže byly i maditativní hodinky s pohledem na zasněžené kopce. Takže se to fakt dá a není to s dětmi utrpení. Navíc bobovat z velkého kopce s pěti dětmi (od komarádů) na 2 bobech stylem traktor byl fakt silný zážitek.dobře jsem se bavila.

A jsmě rádi, že vás pohled potěšil.

19. 01. 2010 - 09:25

kobliha: Vypadá to idylicky, do té červené chaloupky vlevo nahoře bych hned jela. Když jsem byla malá, jezdili jsme s rodiči na podobné zimní dovolené a vzpomínám na to dodnes.

---
kobliha.pise.cz

19. 01. 2010 - 19:40

zmrzlinka: Dovoleniek sa nevzdávam, ani zimných, len už druhý deň mi tečú nervy a opakujem si známe výroky akože s deťmi si nikdy neodpočiniete, dovolenka je oveľa náročnejšia ako pobyt doma...
Tohu roku nepomohol ani nápad vziať ešte jednu rodinu a dieťa, aby sa deti zabavili a rodičia popíjali - Líny rodič má viac šťastia ako my.

Jana: určite by sa podobný návod hodil...ale obávam sa, že neplatí na rodiny s jedným tri apol ročným dieťaťom

---
zmrzlinka.pise.cz

19. 01. 2010 - 22:44

jarmik: jana: To už není know-how, to už je vysloveně patent! To musíme slyšet.

kobliha: Právě jsem si nad tím pohledem též uvědomil, že jako malé dítě jsem jednou na zimní dovolené s našima byl a líbilo se mi to.

zmrzlinka: Ano, rodiny s jedním dítětem jsou oproti rodinám se třemi dětmi nemožné. Nedávno jsem si vzpomněl na scénku, když už nás před časem Němečkovi byli na návštěvě, a šli jsme se projít. Cca za 30 vteřin poté oni stáli všichni připraveni k odchodu, zatímco my s jedním dítkem jsme se teprve přitrouble rozhlíželi

---
jarmik.pise.cz

20. 01. 2010 - 08:20

jana*: Směju se Tvému popisu odchodu na procházku nahlas.
Je pravda, že už máme dost velké děti na to, aby šlo všechno rychle. Občas vyděšeně koukám, kolik je práce kolem batolete, úplně jsem to zapomněla a z pohledu pozorovatele mi to přijde k nepřežití.
Jinak, než jsme kdysi jeli v zimě poprvé na dovolenou (chtěla jsem to já, protože jsem to nikdy s našima nezažila), vzal mě manžel stranou a těsně před odjezdem mi drsným hlasem řekl, ať celou dobu myslím na to, že tam jede nedobrovolně