Článek Z Levého Hradce vltavským přívozem na Pravý Hradec

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Z Levého Hradce vltavským přívozem na Pravý Hradec

12. 10. 2008 - 22:19

romcarodejka: U nás na brněnsku bylo hnusně. Teda aspoň dneska. Hnusná hustá mlha a mrholení. Jinak Jášátko vypadá na fotkách velice spokojeně, je vidět, že jste si to užili

---
romcarodejka.pise.cz

12. 10. 2008 - 22:39

jana*: V Klecanech se žije hezky, krajina je zvláštní, kopcovitě rovinatá se zářezem k Vltavě, do Prahy kousek, zácpy poránu nejsou strašné, jen vadí nedostatek míst v mateřské škole, o místní škole novousedlíci tvrdí, že je to stará komunistická tradiční instituce...
a taky je problém, že při životně ohrožujících situacích (Bulovka je přes dva kopečky) záchranka odmítne přijet a odkáže tě na středočeské nemocnice. (To se vážně stalo mé kamarádce, když její rodina volala záchranku, protože kamarádka ležela v bezvědomí s náhlou virovou encefalitidou).
Jinak máte s Jášou úžasné fotky. Dost nelibě nesu, že ses vydal do našich končin a neozval se. Ve Zdibech (vedle Klecan) máme naši vypůjčenou zahradu. Tak příště!

12. 10. 2008 - 23:31

hablina: Jak to jen děláš, že máš na výletech vždycky hezké počasí?

---
hablina.pise.cz

12. 10. 2008 - 23:54

jarmik: romcarodejka: dík

jana: Odcházel jsem z domova s tím, že se Vám nějak odpoledne ozvu, ale pohybovali jsme se tradičně pomalu a zaplnil jsem den i tím minimálním programem. Už se mi pak nechtělo někam jezdit nebo Vás žádat, abyste přijeli.

Jak píšeš o Klecanech, tak se mi vybavilo vlastně, že jsem tam měl ještě prožitek zvláštní kombinace starého a nového. Když jsme odcházeli, tak zrovna hlásil obecní rozhlas. A musel jsem se zasmát, protože napřed říkali, že "kurs kaligrafie začíná v pondělí ve 14 hodin v sále městského úřadu." A potom říkali "termíny dalších lekcí uvedené v Klecanském zpravodaji jsou chybné, informujte se prosím na městském úřadu"

hablina: Mám vrozeně oslabené zábrany týkající se tlačítka "saturace plus" při editaci fotek na blog...

---
jarmik.pise.cz

13. 10. 2008 - 12:01

sargo: Jana: mohu potvrdit, že se opravdu chystal ozvat Ale snad to vyjde raději někdy, až budu u toho

Hablina: zaměňuješ příčiny a následky

A byl to opravdu moc pěkný den... já i moje platíčko brufenu jsme si to moc užili

---
sargo.pise.cz

13. 10. 2008 - 12:54

kaci: Přesně tak, u nás na brněnsku prý bylo hnusně, a tak jsem raději odjela do Prahy Tam jste měli babí léto opravdu jak vyšitý.
Fotka na větvi je úplně super. No ta ty ostatní taky. Mimochodem... kaštany se nám doma válejí úúúplně všude. A dneska jsem musela Žirafě Kaštanové přilepit krk. Ztratila hlavu

---
kaci.pise.cz

13. 10. 2008 - 17:32

hablina: My máme pejska a housenku

---
hablina.pise.cz

13. 10. 2008 - 17:12

jana*: Sargo: tak věřím, že chtěl... .-)

14. 10. 2008 - 08:34

littlekey: Jo Klecany, tam jsme letos taky jezdili na kole. Chtěl jsem napsat blog, ale nějak to nevyšlo. Jeli jsme z Dolních Chaber do Klecan, přívozem na druhou stranu a krásnou cyklostezkou podél potoka směrem na obec Černý Vůl. Ctěl jsem si ověřit jestli to jméno lže, jestli je starosta opravdu zrzavý, ale nebyl doma V Úněticích jsme chutně poobědvali. Byli jsme asi 5 km od Okoře, když jsme se rozhodli pro návrat, bylo už pozdě a dojížděli bychom na základnu za tmy. Údolí Vltavy pod Prahou je opravdu krásné.