Kyperské instituce stále ve střehu!

10. říjen 2008 | 23.53 |
› 

Další pohled! Výtečně!

Po nějaké době dal o sobě vědět z další pracovní cesty náš věrný zasilatel - světoběžník pan Čihák. Velice pěkný pohled - dík moc.

kypr

Nápis na rubu pohlednice: Greetings from Cyprus - Grüsse aus Zypern - Souvenirs de Chypre - Groeten uit Cyprus - Hilsen fra Kypros Hälsningar fran Cypern - Privet s Kipra! (azbukou)

Cyprus: Meeting at a village coffee shop is an ideal place where the villagers can enjoy their coffee while discussing and solving their problems.

Když jsem viděl pohled, tak jsem si vzpomněl na jiný pohled z Kypru, který jsem dostal už před více než deseti lety. A ten měl skoro shodný námět: několik starých mužů popíjelo čaj. Z toho usuzuji, že je to námět tradiční a typický. A právem, protože ho považuji za velice kvalitní.

V tomto případě předpokládám, že se jedná o záběr z jednání správní rady centrální banky. Který z nich je guvernér, to nevím, ale tipoval bych pána zcela vlevo, neboť jako jediý má hůl a čepici. To jsou jasné znaky autority. Taky je jasné, že Kypr je ostrovem bezpečí, když nad jeho financemi bdí tato skupina.

kypr známka

5 imperiálních něčeho

Takhle imperialistickou známku už jsem dlouho neviděl - napsat si tam, že je celosvětová. Škoda, že není po ruce žádný lektor nebo kolega, abych mu objasnil chybu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kyperské instituce stále ve střehu! sargo 11. 10. 2008 - 20:16
RE: Kyperské instituce stále ve střehu! kaci 13. 10. 2008 - 12:48