Článek Čučňákova výuka náboženství

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Čučňákova výuka náboženství

11. 08. 2008 - 10:57

jre: Knihu jsem samozřejmě nečetl, ale úvahy podpobného typu provádím často, zásadně však ve společensko-kulturních zařízeních čtvrté a vyšší cenové skupiny.
Pokud bys zatoužil o polárních depresích, tučňácích a hledání sebe sama, tak doporučuji povídání pana Martina Mykisky "Byl jsem rok v Antarktidě" - dnes je to už také knižně, já byl na jeho přednášce a bylo to moc zajímavé.

P.S. Děkuji za reklamu.

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

11. 08. 2008 - 13:15

sargo: Knihu si nesprávně schovávám na chvíli, kdy budu mít čas si ji v klidu přečíst, ale ta první část, kterou jsem už slupla, se mi zamlouvala velice. Jen jsem nějak měla dojem, že je pro VŠ; pokud ne a je to pro SŠ, je obsah rozhodně případnější a ani mi tolik nevadí to shrnutí evoluční na začátku, které by jinak trochu rušilo. Přeci jen, středoškoláci to ještě tolikrát nečetli

---
sargo.pise.cz

11. 08. 2008 - 21:24

jarmik: jr: Copak ve společensko-kulturních zařízeních vyšší skupiny, to je sranda. Ale musíš tomu dát taky nějakou přípravu na cvičišti, aby to mělo vyšší úroveň.

---
jarmik.pise.cz

12. 08. 2008 - 08:12

jarmik: Ještě jsem chtěl dodat, že když jako odpovědná hlava rodiny odmítáš týdně asi tak dvě až tří pozvání někam do vyšší cenové skupiny, kde bys mohl se tomuto oddávat v autentickém prostředí, tak ti nezbude než ten blog...

---
jarmik.pise.cz

12. 08. 2008 - 11:14

jre: Mno, znám hned několik hlav rodiny, které rozhodně nepovažuji za neozodpovědné a které minimálně ve čtvrtek poctivě kulturně společenské seance navštěvují. Příčina bude někde jinde... ovšem každému dle jeho gusta.


---
www.jarda-rejcha.blog.cz