Článek Jak se budím (rádio)

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak se budím (rádio)

23. 04. 2008 - 21:58

dj-team: Zrovna tento týden si pro sebe tak hodnotím ČRo1, který vyjma sportžurnálu (když nehraje becherovka) posluchám stále v autě - min hodinu denně. No a začínám litovat, že jsem si kdysi pořídil jedno z prvních autorádií s možností přehrávání MP3 s cenou pod deset. CDeso jsem nezapnul už asi dva týdny (učinil jsem výjimku na přání nejstarší dcery). Až na jednoho moderátora, se kterým mám pracovní řízení, mi opět vyhovuje.
Ale Mr. Pokornému bych vysoký hlas nepřipisoval. Spíše vyšší střední. Ale jeho humor pro češtináře mi konvenuje. Velmi. Snad vydrží, pan Pokorný. Líbí se mi, jak odrovnává méně zkušené moderátory a moderátorky, ty se stávají zkušenějšími a občas mu to vrací z volleye.

Jo a budím se kopnutím Madly do žaludku, mého žaludku, případně výkřikem Terezky. Rádio mne nikdy nedokázalo vzbudit. Teda dokázalo, po desítkách minut produkce, ale nemám tozměřený, tak neumím nastavit předstih .

---
dj-team.pise.cz

23. 04. 2008 - 22:05

kaci: Mě Radiožurnál přímo nebudí, ale hned po procitnutí už je s náma v kuchyni. Pokorný super, Výborná taky, zprávy, všechno... až na tu hudbu. To je fakt trága. Hudební dramaturg se nejspíš po vyhazovu vrátil zpátky na svůj post. Jak říkáš, Michal Tučný x-krát denně, manžel tady vedle mě poznamenává, že "duní" je opravdu to správný slovo. No a k němu ještě Marta Kubišová, která mi svým "Bohem Panem" pije krev ještě víc A to je na světě tolik super hudby. No jenom ti Depešáci co toho mají! Na rok vystaráno

---
kaci.pise.cz

23. 04. 2008 - 22:17

jarmik: Díky za rychlé komentáře - to jsem rád, že se v některých pocitech shodujeme. Nebyl jsem si jistý, jestli to dobře vyjádřím.

Ohledně té hudby: já mám ráno hodně nízká měřítka, hlavně mě neštvat. Popravdě, ty depešáci by mě ráno někdy iritovali, i když je mám rád. Skoro je lepší, když mě to zas moc nezaujme a nevytrhne z rutiny. O Tučném říkám jenom to, že to vůbec není špatná ranní hudba pro ranní proud mainstreamového rádia. Jenom teda jestli fakt musí být úplně každý den.

Já jezdil do práce autem ve Varech skoro šest let, v druhé půlce devadesátých let. Poslouchal jsem cestou RŽ - a ten Michal T. tam byl fakt den co den. Dneska je rok 2008 a už je tam zas.

---
jarmik.pise.cz

23. 04. 2008 - 22:31

dj-team: Pro mne je pan Tučný impulsem vzpomenout si na Tebe. Podařilo se Ti to!

---
dj-team.pise.cz

24. 04. 2008 - 01:49

samotar®vzpomina.cz: Mně budí většinou Praha nebo Vltava. Ale spíše Praha kvuli času a zprávám. Žurnál nemusím, nic se tam moc nedozvíš kromě hadline zpráv, je to tuctové rádio.

---
samotar.vzpomina.cz

24. 04. 2008 - 06:30

markisha®blbne.cz: a co takhle rádio Beat či Rockzone?

---
markisha.blbne.cz

24. 04. 2008 - 09:05

kaci: No tak to by bylo sice asi ideální, bohužel se ale chytí jenom v Praze (a kolem)

---
kaci.pise.cz

25. 04. 2008 - 06:30

markisha®blbne.cz: dá se chytit na Internetu obojí www.radio1.cz a www.rockzone.cz

---
markisha.blbne.cz

24. 04. 2008 - 06:31

jana*: Ber to tak, že v tomto rychle se měnícím světě je pan Tučný jedna z mála jistot. (Jak je to dobrý člověk a jak má krásné písničky mi básnil jeden pacient, když jsem ještě pracovala... a to je fakt dávno!)

24. 04. 2008 - 09:00

sargo: Koukám, že si ho budu muset zase někdy pustit, abych věděla, o čem je řeč

---
sargo.pise.cz

24. 04. 2008 - 10:14

jarmik: markisha: zkoušel jsem Beat i Rockzone docela dlouho na předvolbách v rádiu, ale nebavilo mě ani jedno - ani hudba ani moderatizátoři. Rockový rádia pro mě evidentně nejsou.

Občas poslouham rádio přes den o víkendu, zpravidla mi sedne nejvíc popík na Evropa 2 - já vím, je to ostuda a intelektuální selhání. Večer někdy osmdesátková nostalgýja na City. Když jsem soustředěnej, tak některý večerní pořady na Rádio 1.

---
jarmik.pise.cz

25. 04. 2008 - 06:29

markisha®blbne.cz: popík...no fuuuuuuj teď s tebou nebudu kamarádit...

---
markisha.blbne.cz

25. 04. 2008 - 08:02

littlekey: Hmm, tomu říkám vysoké nároky. BTW p. Pokorný velmi často moderuje konference, kterých se účastním (ISSS v H.K. naposledy), konstatuji, že je perfektní. Způsob jakým řídil panelovou diskusi pánů politiků(ministři, hejtmani, premiér) na ISSS byl po všech stránkách perfektní.

25. 04. 2008 - 10:45

chachina: U nás doma slouží jako budík mobil. Resp. budík v mobilu A za sebe můžu říct, že velmi vítám funkci DOSPAT, kdy mobil zvoní po pěti minutách znovu a znovu a znovu

---
vilimci.pismenkuje.cz

25. 04. 2008 - 11:20

sargo: Markisha: kéž by popík, kéž by!
Ale Evropka je fakt slušná o víkendech, to je jediné pop rádio, ke kterému se neostýchám přiznat. Žvaní tam strašně, zvlášť jejich ranní šou je noční můra. Ale hrají dobře i v týdnu - a o víkendu zase trochu jinak, a lépe.

Zajímavé, budík nemám a zaspali jsme za poslední dva roky jenom jednou...

---
sargo.pise.cz

14. 03. 2012 - 19:31

alisa: Moc zajímavý článek