Článek Dolní Vítkovice

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Dolní Vítkovice

13. 09. 2016 - 22:10

eithne: Jé, tam by se mi asi líbilo...? Industriální prostory přeměněné do něčeho moderního a použitelného jsou prima, mám vždycky radost, když něco takového vidím.

---
eithne.pise.cz

13. 09. 2016 - 22:39

dj-team: V den naší návštěvy se tam běhalo na profi úrovni (podkolenky, to je u nás důkaz již zkušeného běžce). Nějaká akce.

Pro nás Kladeňáky, je Ostrava druhým domovem, bo uhlí a pece . Líbilo se nám v nitru vysoké pece, líbilo se mi podivovat se nad masou oceli všude okolo nás. Tento areál vydá na dva tři dny. Doporučujeme dva roky s chlapci počkat a pak si udělat výlet s erste klasse. Klidně bych se na tatínkovský/klučičí výlet přidal (dcery asi již neukecám). My rovněž cestovali vlakem. Radegast se dá konzumovat i pro příznivce piva plzeňského typu.

Navíc tam byl na výstavce Mig twentyvan, takže letecké srdce ukojeno

---
dj-team.pise.cz

18. 09. 2016 - 19:27

jarmik: To vypadá jako velice solidní plán Jenom tahat děti do erste Klasse by bylo vyhazování peněz. Jestli, tak pojedou třetí třídou a budou sedět na dřevěné lavici!

---
jarmik.pise.cz

14. 09. 2016 - 19:28

tlapka: Vítkovice jsou fajn, povedlo se z nich vytřískat ještě spoustu života.

---
tlapka.pise.cz

14. 09. 2016 - 19:46

jezevec-mrzout: Vítkovice jsou mrtvé. Světlík žije prakticky z dotací, stejně jako NeBureš... Naposledy to tam opravdu žilo před převratem.

---
jezevec-mrzout.pise.cz

18. 09. 2016 - 19:29

jarmik: ad mrtvé x živé: Je to problém velkého množství (často těch nejkrásnějších) staveb u nás, že nejsme schopni je využívat původnímu účelu. Pokud se udržují alespoň nerozpadlé, tak je to hodně často spojené s nějakým dotačním cirkusem.

---
jarmik.pise.cz