Pozdrav z Kuby

23. červen 2016 | 20.20 |
› 

Naše domácí PC odmítalo stále častěji spolupracovat, a tak jsme si dopřáli obnovu. Než se však všechno uvede zase do stavu, jak to bylo dříve, tak snad zešedivím. Zvláště jsem se neměl nechat uchlácholit, že je dobrý nápad pořídit si domů síťový disk, i když jsem prostý uživatel a nic si neumím nastavit.

A tak trvalo mnoho dnů, než jsem se propracoval k instalaci skeneru. Jelikož máme pilné a cestující přátele a rodinu, tak se mi za tu dobu nashromáždila už pěkná řádka pohledů, s nimiž bych se rád na blogu pochlubil.

Prvním v řadě je pozdrav od mé sestřenky, která ve svém světoběžnickém dovolenkovém zápalu doputovala až na Kubu - navíc mám dojem přesně v týden, kdy se tam stavěl i p. Obama.

kuba

Text na rubu: Vistas de Cuba.

Asi je stále zřejmější, že Kubu čeká nová doba a je potřeba ji navštívit, pokud chce člověk ještě vidět Kubu fidelovskou.

kuba známka

Dosti pozoruhodný znak s hmyzem a čepičkou nahoře!

Zajímavá je doba poštovního zpracování. Už přesně nevím, kdy nám pohled dorazil. Ale pozdrav je datován 24. března, avšak kubánské poštovní razítko až 17. května (pokud tedy správně spekuluji, že "Mayo" je květen). Asi nějaká dobře schovaná schránka.

Děkujeme velice za exotický pozdrav!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pozdrav z Kuby tlapka 24. 06. 2016 - 22:05
RE(2x): Pozdrav z Kuby jarmik 26. 06. 2016 - 16:52