Článek Pozdrav baltický

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Pozdrav baltický

15. 07. 2015 - 06:53

edera: No jo, on Bismarck tvrdil, že zařazení sleďů mezi delikatesy brání jen to, že se vyskytují tak hojně Ale doba je zlá a s tou hojností už to není, co bývalo. Každopádně Bismarckovy sendviče mívají i v Nordsee, kdybys měl absťák moc velký.

15. 07. 2015 - 08:36

pm: Ve skutecnosti je trochu nejiste, co jsem vlastne mel. Behem dni jsem si zkousel ruzne verze fischbrotchen a prodavac trochu tlacil na pilu se svym regionalnim akcentem. Housku, kterou jsme znal z Haagu, jsem dostal po objednani Matjesfillet. Nejlepsi byla ale houska s rybou v trojobalu a az v tomto trojbalu opet nalozena do kyseleho nalevu - tu jsem dostal po objednani Bismarckfillet, ale prodavac to potvrdil necim, co znelo uplne jinak. Takze tezko rict bez provedeni dalsich pokusu a kontrolni skupiny.

15. 07. 2015 - 10:28

zmrzlinka: Myslela som na vas, ale pohladnicu nakoniec z Rujany neposlala. Hanba. A hlasim sa k milovnikom Fischbrotchen, uz z minula sme sa tu kulinarsku pochutku tesili a skusali rozne druhy. Bismarck prekvapivo zaujal i nase dieta, a ta cibula, co sme odpozorovali od ostatnych tomu dodala smrnc
Do trojobalu sme ale nesli, ja sa presviedcam, ze udene ryby su velmi zdrava strava a fish and chips si nechame na Skotsko.
A koniec juna, zaciatok jula sme uz dvakrat vystihli letne pocasie. Ale asi to bude tym, ze na Rujanu jedine na poslednu chvilu podla predpovede pocasia...

---
zmrzlinka.pise.cz

15. 07. 2015 - 15:49

jarmik: edera: Fantastické, že sám p. B. se vyjádřil k této otázce! Vítej na mém blogýsku

pm: To musel být nějaký zážitkový park na housky se sleděm (Bismarckland), že tam měli tolik variant Jestli ne, tak by se to mělo založit, podle vzoru Legolandu.

zmrzlinka: Chybějící pohled zamrzí, ale je pravda, že při naší anti-turistice moc poutavých pohledů oplátkou nepošleme Jestli Vaše všeobecně vzorné dítě si oblibuje již od útlého dětství housku se sleděm, tak to je přílišná dokonalost!

---
jarmik.pise.cz