Článek PanzerFaust - nejlepší divadlo

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: PanzerFaust - nejlepší divadlo

30. 03. 2014 - 15:37

hospodynka: Tuším, že u Eithne by mohl v brzké době vyjít zajímavý článek o hlídání potomstva

---
hospodynka.pise.cz

30. 03. 2014 - 20:45

jarmik: Asi ne - hlášení bylo neuvěřitelné, že prý byli oba vzorní

---
jarmik.pise.cz

31. 03. 2014 - 15:40

eithne: Kdybych napsala článek o tomhle hlídání, nikdo by mi stejně nevěřil, protože byli oba tak neuvěřitelní vzorňáci... a založit to jenom na děsivých stolovacích návycích bych asi nezvládla

U článku jsem zavzpomínala na valentýnské představení Zkáza vesmírné lodi Libido od stejného souboru. Smála jsem se i po těch letech

---
eithne.pise.cz

31. 03. 2014 - 16:42

jarmik: Ano, jsou to takové typické valentýnské záležitosti

---
jarmik.pise.cz

31. 03. 2014 - 18:55

faust johannes:
Milý Míkovče, v roce 2009 jsi napsal:
"Podle mě s tím před-návštěvním dojmem nic dělat nemůžete, protože skutečně pracujete s odpornými žánry, horror, násilí, vtipy o důchodcích a tak. Přestože jsem uvědomělý fanoušek, tak třeba v pondělí, když jsem viděl jméno speciálního hosta, tak jsem napřed chtěl nejít.
(Jedině teda, že byste reflektovali životní běh fanoušků, a přešli nenásilně od Arnolda, mimozemšťanů a zombie k tématu volba prestižní školky pro potomka, akcie a golf... )."

A já se táži: myslíš, že v PanzerFaustu došlo k oné reflexi životního běhu fanoušků a tím i otevření širšímu publiku? Jinak vřelé díky za ocenění medvěda Borise. Chudák to potřeboval. Skryt v masce a málo prostoru maje, podpory a ocenění zapotřebí má.

31. 03. 2014 - 19:22

jarmik: Ahoj Fauste, předem mého komentáře díky za komentář na mém skromném deníčku!

Především jste si mě vychovali jako diváka, a tak je to správné. Nám doma každá další hra KC rozhodně líbí více a více a minulou neděli jsme se vraceli rozjařeni... A že je to psychologicky těžké pro umělce, když už tam jdeme natěšení předem s vysokým očekávám, jak dobré to zas bude.

Podle mého názoru je PF luxusní hra a doporučuji každému, nejen kamarádům. Takže na ty dívné pindy, co mě - patrně bohužel autenticky - cituješ, se určitě máte vykašlat

Už jsme se doma bavili, co dáte příště. Hrabě Monte Christo nebo Tři mušketýři? I když to jsou dosti frivolní themata pro Vás - Vy míváte filozofičtější a temnější.

---
jarmik.pise.cz

13. 04. 2014 - 17:08

faust johannes: Milý Jarmíku,
s těmi mušketýry vlastně nejsi tak daleko. Budeme mít punčochy a bude to frivolní. A zároveň temné a filozofické. Přiští hra KC nese název: "Baron Prášil v království Pravdy a Lásky". Líbí? Premiéra cca 2018.

13. 04. 2014 - 17:18

jarmik: Wow - zní skvěle!!! Jak se mám zabavit v tom nudném mezidobí do r. 2018?

---
jarmik.pise.cz