Článek Lázeňský pobyt

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Lázeňský pobyt

01. 01. 2010 - 23:51

eithne: Ha, konečně vidím, jak zblízka ty balóny vypadají!

Pěkně sis užil Jáša má úžasnou kombinézu a na sněhu je prostě nesmírně fotogenický. Kalíšek "Becher liquer" asi není kupovaný na kolonádě?

Gratuluju k Osadníkům!

A přeju všechno nej do nového roku, ještě na tohle přání pár minut času mám

---
eithne.pise.cz

02. 01. 2010 - 10:28

dj-team: Párty - VKKZ?

Silvestr - rovněž jsme jej strávili komorně s přáteli na balkoně nad kolonádou, balonek jsme neviděli, ona byla docela mlha a kouř z těch bouchacích věcí. Ty balonky jste vypustili včas, jak jsem již někde psal, viděl jsem návrh nařízení EU předložený vládou DE, které jejich vypouštění zakazuje.

prameny - a že sis neodlovil tu multinku. To je skoro hanba.

sníh na masaryčce - konečně to někdo napsal. A že se najde lidí, co to podporují.

Přejem Jášovi sourozence!

---
dj-team.pise.cz

02. 01. 2010 - 12:16

hospodynka: Jášovi to s kalíškem nehorázně sluší, žasnu, že to dítě s věkem nepřestává být fotogenické. Balónky jsem zatím viděla jen na akčním letáku kteréhosi marketu. Vozit sníh do města - zajímavé. U nás odvážíme sníh z města

---
hospodynka.pise.cz

02. 01. 2010 - 21:06

chachina: Mno, Jáša, jako obvykle, fešák.. ale já se tak těšila na silvestrovské fotky v duchu 60. let (jak jsem se navnadila na blogu Klíčků)

---
vilimci.pismenkuje.cz

02. 01. 2010 - 23:25

sargo: Alespoň trochu strádání po manželce jsi zahrnout mohl!

---
sargo.pise.cz

03. 01. 2010 - 22:47

jre: Bylo to krásné, jak párty, tak Silvestr. Kdyby mi neshořel balonek, tak by to nemělo chybu

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

03. 01. 2010 - 22:57

jarmik: silvestr byl přesně, jak jsem si představoval. navíc s tím filmovým bonbónkem na závěr: mám z toho uměleckého zážitku takový trvalý pocit, jako by mi někdo na počátek roku vymyl mozek Savem.

---
jarmik.pise.cz

03. 01. 2010 - 23:08

jarmik: eithné: díky. kalíšek jest stylový náš rodinný

dj: party byla ok, ale osmdesátky byly prostě jedinečné, to nezopakuješ. o multině jsem uvažoval, ale nějak se nechtělo. bylo to celé o poslechu audioknížek střídáno doma s četbou. zvlášť na ty audio já jsem fanouš, to je pro mě svátek si to v klidu na ulici poslouchat. k tomu jsem se soustředil nějak na vřídlo. každej den jsem tam došel a dlouho na něj čuměl.

hospodyňka: díky

chachina: party byla spíše vánoční, než silvestrovská, konala se 26. Ale víc než ty tři první foto už nedám - holt jsme v ty dny byli v nejistotě, kde budeme přežívat další dny, takže Sargo ve Slivenci pakovala a nepartyovala. A lidi fotí dobře jedině Sargo, mně to nejde a ani mě to nebaví tolik.

sargo: jo - to jsem vlastně zapomněl v referátu uvést, že sice je pravdou, že díky prarodičovskému nasazení v dětské péči jsem celý týden lautr nic nedělal kromě čtení, courání po kolonádě a poslouchání audiobooků, ale že to vlastně nestálo za nic, neb mangelka v daleké metropoli ladila komínářský spolutitul a rekonstrukci.

---
jarmik.pise.cz

04. 01. 2010 - 08:29

littlekey: Death Race - jsem shlédnul také, bohužel. Neshledal jsem na tom filmu nic pozitvního, za zmínku stojí snad jen výkon Silvestra, který byl ozdoben na Sylvestra neuvěřiteně rozvinutými dialogy
Párty u pan Lékárníka samozřejmě neměla chybu.

06. 01. 2010 - 10:33

monika lk: Járo, to kompromitující foto sis odpustit mohl!!! Ani si nevybavuji, žes nás fotil... Ještě, že to bylo s manželem!

07. 01. 2010 - 10:39

jarmik: Kompromitující bez mangela si schovám na lepší příležitost!

---
jarmik.pise.cz