Článek Kolikrát v životě jsem letěl?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Kolikrát v životě jsem letěl?

21. 08. 2008 - 23:58

kobliha: Na začátku mých leteckých zážitků jsem si říkala, že to budu počítat. Pak jsem přestala a pamatuji si jen "netradiční" lety. Služebně jsem se nalítala ažaž. Soukromě taky.

Co se uspávání týče, tady to taky spočítaný nemám. Ale budou to tisíce dnů, protože Koblih neuspává (a u tří dětí už se to nasčítá)

---
kobliha.pise.cz

22. 08. 2008 - 07:33

jarmik: Jojo, já to sem dal, aby se mohli pousmát všichni frequent flyers, jak je to pro někoho ještě zvláštní

(A taky, že včera to bylo příjemný).

---
jarmik.pise.cz

22. 08. 2008 - 08:27

littlekey: To okénko je poškrábaný zevnitř? Vypadáto jak v osobáku z Varů do Chomutova.

22. 08. 2008 - 09:04

jarmik: Ale já to nebyl!

Ono to mělo i jiné takové humorné prvky. Třeba ráno, kdy ten pán u dveří z letiště do letadla svolával cestující rozhlasem, stál u pultíku, křičel do mikrofonu na celý letiště. A přitom všech nás šest jsme se seděli hned vedle něj a se zájmem ho pozorovali.

No, jeli jsme tři hoši, takže to mělo místy charakter školního výletu a furt sme se všemu chechtali...

---
jarmik.pise.cz

22. 08. 2008 - 09:52

sargo: Výjimečně zážitek, kterého necítím se potřebu účastnit... i když, už by mi asi šoufl nebylo, na stará kolena
Jooo deníčkový záznam, to je jiná. Připadám si tak - úžasně svobodně! Začnu chodit na břišní tance, juchů.

---
sargo.pise.cz

22. 08. 2008 - 11:09

cestovatelka*: Já letadlem neletěla nikdy, jenom jsem před asi pěti lety chtěla být letuškou. Pak mi došlo, že bych nejdřív měla aspoň někam letět...
No teda, dostat na základce jako ocenění vyhlídkový let... Já dostala jen obligátní knížku. Ještě ke všemu o psech... nemám ráda psy...

---
cestovatelka.pise.cz

22. 08. 2008 - 23:05

kaci: Taky toho nemám extra moc nalítanýho, ale pokaždé se dost těším. Nejlepší zážitek máme z letu Mexico City - Vídeň, kdy na nás nezbylo místo v turistické třídě a museli jsme tím pádem do business class Na ten 12-hodinový let to FAKT bodlo!
Letos jsme letěli i s Lupitou, čehož jsem se trochu bála, že začne nějak řvát a všichni nás budou proklínat, ale naštěstí byla jak mílius

---
kaci.pise.cz

24. 08. 2008 - 21:21

dj-team: Hehe, tak tenhle článek jsem si z rešerší přečetl s chutí. My, které létání živí a přes léto nám zabere hoodně volného času, asi nebudeme reagovat (nejsem profi pilot - to mi žena zakázala), ale budu reagovat.

Každý let letadlem si užívám, protože to je stále něco nevšedního. Po 11.9. jsem se dost bál (ano, protože jsem měl až moc infromací), ale vydržel jsem to a nyní si zase užívám. Za měsíc letím do Montrealu a to je město, kam jsem "kdysi" poprvé letěl sám. Moc se těším a budu se taky pochechtávat.

Jen mne zaráží, že někdo zapne telefon v letadle, který neřídí (z větroně teda občas telefonuju, ale jinak bych to nedělal) ..

Průměrný Evropan letí pětkrát ročně. My v ČR cca jednou. Bude to lepší. ...

---
dj-team.pise.cz

25. 08. 2008 - 09:02

jarmik: dj: já vim, já už to neudělam - jenom na chvilku to bylo...

---
jarmik.pise.cz

25. 08. 2008 - 09:07

sargo: Když už jste na to narazili, jak je to tedy s těmi mobily? Někde jsem četla seriózně se tvářící článek, že je to spíš taková prevence-pověra a že mobily v letadle vadit nemohou... což mi ostatně připadá i docela logické. Hm?

---
sargo.pise.cz

25. 08. 2008 - 09:24

jarmik: Já jsem si jen říkal, že přinejmenším by jim to mohlo praskat v přístrojích, jako třeba u mobilu se rozstřese monitor nebo tak něco.

---
jarmik.pise.cz

25. 08. 2008 - 19:50

dj-team: telefony: nejsem odborník přes elektro, ale když jsem se před časem ptal ve firmě, tak to není ani tak o tom, že by ecxistoval důkaz o tom, že vysokofrekvenční zdroj by poškodil či ovlivnil přístroje, ale spíše jde o to, že dnešní technika funguje bezchybně, když nebude ovlivněna elektromagnetickým zářením jiných zdrojů. Nechtěl bych být v tom letadle, kde se sekne několik obvodů najednou a bude chtít restart. Možná přeháním, ale naši piloti ve firmě si telefony pečlivě vypínají a to nevozí téměř žádné lidi.
Takže ono to přímo nebezpečné není (není dokázána nehoda), ale není ověřeno, že to je bezpečné, proč by to taky někdo ověřoval, když nad 1 km není moc signál.

Měl by ses proletět veš větroni, tam si můžeš telefonovat

---
dj-team.pise.cz

25. 08. 2008 - 19:58

chachina: Tak to gratuluju K uspávání. U nás pohádky taky nefrčí, nejlepší jsou vymyšlené příběhy a záleží na intonaci
No.. a jinak - já jsem ještě letadlem nikdy neletěla

---
vilimci.pismenkuje.cz

25. 08. 2008 - 20:07

jre: Jedno vím jistě: letěl jsem mnohem méněkrát, než bych býval chtěl. Tak si to snad ještě vynahradím...

---
www.jarda-rejcha.blog.cz

25. 08. 2008 - 20:24

dj-team: Ouplně jsem zapomněl na to uspávání. Jsem na tom úplně stejně - odmítání, vyprávění vymyšlených pohádek (František), už jsem si připadal jako sobecký otec, kterého nebaví uspávat - a je jediný na světě.

---
dj-team.pise.cz

25. 08. 2008 - 21:06

jarmik: Uspávat mě baví (zatím dnes myslím po šesté ) - a pohádky Jáša naštěstí nevyžaduje. Dnes bylo už jenom stručně letadlo a důkladně, že pojede k dědovi

---
jarmik.pise.cz

25. 08. 2008 - 21:08

sargo:

---
sargo.pise.cz