Karadžič masíroval moji manželku a dcery

25. červenec 2008 | 21.07 |

Až budete někde číst (a píše se to), že Oplu rezne vejfuk, tak vězte, že to neni jenom do větru. Jelikož zítra ráno budeme velice brzy razit na další díl dlouhého seriálu návštěv u pana autodoktora, dám jen pár odkazů, které by se fakt měly přečíst. A půjdu spát.

1. Mám permanentně v oblíbených link na Patrii On-Line. Chtěl jsem jenom zdůraznit, že - podobně jako třeba na fotbalu na idnes - číst je nutno jenom diskusi. Odkaz je z hlavní stránky vpravo skoro až dole. Musím říct, že debaty ostřílených burzovních vlků se mi staly denním chlebíčkem, byť jen jako pozorovateli. Odkaz zde.

2. Nekonečný rozhlasový seriál Toulky českou minulostí má i své meandrovitější pasáže. Ale poslední asi dva měsíce se věnuje Napoleonovi. Teď zrovna dobojoval u Slavkova. Musím říct, že nechat si ujít tyto díly je opravdu škoda. Posledních hodně dílů je ke stažení zde. Věnují se podrobně Napolenově původu i kariéře. Slavkovu je věnováno několik podrobných dílů. Dost mě šokovalo vyprávění o jedné "malé" šarvátce na cestě z Vídně do Slavkova - přímý odkaz na stažení mp3 s příslušným dílem je zde.

3. The Guardian našel Anglána, jehož matka žije v Bělehradě a oblíbila si tam jednoho alternativního léčitele. Když teď viděl v novinách fotky, tak mu sdělila manželka, že na návštěvě u tchyně masíroval "dr. David" i ji a obě jejich sedmileté dcerky - dvojčata. Píšou tam, že ten pán evidentně ale v úkrytu nemohl vydržet navždy ani psychologicky. Poslední dobou začal být stále populárnější, organizoval "bio-energetické" semináře o alternativní duchovnosti pro 400 studentů, léčil lidi přikládáním rukou a vystupoval v televizi. Vzpomínky toho Anglána, jak jeho rodina byla alternativně léčena, a taky pár úvah, co Karadžičův případ říká o alternativním léčitelství, jsou ke čtení zde.

4. Doporučuji jeden velice pěkný doplněk, jestli používat jako prohlížeč Mozillu. Jmenuje se Piclens a je to nástroj na vyhledávání obrázků. Když si to naistalujete (zde), tak se vám nahoře vpravo vedle okénka hledání zobrazí taková ikonka s mřížkou. Tou se dostanete do hledání obrázků (řádek na zadání nahoře). Zkuste a vychutnávejte:-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Karadžič masíroval moji manželku a dcery samotar®vzpomina.cz 26. 07. 2008 - 17:56
RE: Karadžič masíroval moji manželku a dcery jarmik 28. 07. 2008 - 09:57
RE: Karadžič masíroval moji manželku a dcery sargo 28. 07. 2008 - 12:48