Článek Projekt 365

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Projekt 365

06. 02. 2011 - 13:46

danny*: Vím o čem mluvíš. V tomto projektu jsem asi rok jela,ale jelikož jsem přišla na to, že každodenní přidávání a vytváření fotek, je časově náročné, vzdala jsem to a fotím a přidávám jen když mám náladu.Má to být zábava a né povinnost a ba to jsem jaksi neměla.Takových jako já bylo víc, takže mě uklidňuje,že to nebylo mou neschopností. Přeji tudíž víc odhodlání a času.

06. 02. 2011 - 17:52

zmrzlinka: Jéé, som zvedavá, akoby si to zvládal. Ja som začala na blogspote od januára, ale beriem to tak, že hodím foto a pridám mini text, len pre mňa, aby som jednoducho vedela, čo ten deň bolo. Nikomu to nehlásim, ani nekomentujem pod mojim nickom. Ale dlho už sledujem rozne 365tky, páčia sa mi rodinné, hlavne tie matky, čo sa foteniu venujú skoro profesionálne a potom tvorivé a cestovateľské. Ale vypisovať sa budem viac na pise.cz a 365tku chcem zatiaľ nechať súkromnú, stále mám pochybnosti, či je dobré písať verejne na web a dávať osobné foto
Tak držím palce, s Jašovým pohľadom by to bolo tiež super....
Keď mám pracovný deň, tak fotím pred spánkom niečo doma, foťák sa mi nechce vláčiť so sebou a aj tak si nespomeniem. ALe možno časom, keď to nevzdám, tak sa zlepším.

---
zmrzlinka.pise.cz

06. 02. 2011 - 19:26

jarmik: Koukam až teď, že mi tu visela neúplná verze článku, nějak nám blbnul počítač.

Danny: právě - připadá mi velice nepravděpodobné, že bych ten pokus dokončil.

Zmrzlinka: jojo, viděl jsem ale zatím blíže nečetl.

---
jarmik.pise.cz

06. 02. 2011 - 21:40

zmrzlinka: Jarmik: Ako fakt si nasiel moj ? To je teda utajenie No horsie to byt nemoze ako ked moj mily brat bez suhlasu dal odkaz na moj blog na facebook. Ale je pravda, pisem verejne, tak ake sukromie.

---
zmrzlinka.pise.cz

07. 02. 2011 - 13:12

jarmik: Opravdu už nevím přesně, jak jsem na to padl - buď jsem kliknul na nějaký komentář u článku z titulní strany píše.cz. Anebo když jsem se díval na statistiky čtenosti našich blogů - já si kontroluju každý týden odkazující stránky a máš tam odkaz na sargo, tak tam to vidím. A když už jseš tam, tak to nejde nepoznat

---
jarmik.pise.cz

08. 02. 2011 - 16:43

luky: Idilku ze sídliště jsem zažíval jako malý kluk, jsou to hezké vzpomínky

08. 02. 2011 - 21:33

newold®blbne.cz: O projektu 365 jsem dosud neslyšela. Žel Matrixu mám v hlavě poslední měsíce jen práci.
Na ten Tvůj se těším.
A samozřejmě přeji, ať se vám všem daří. Nejen v kočárku.

---
newold.blbne.cz

08. 02. 2011 - 23:03

contritus: O projektu 365 vím už velice dlouho. A někdy od léta minulého roku mám na jeden i odkaz u mne. Ale fotit a přidávat každý den... Ano, je to zajímavé, zpětně mrknout, ale i náročné.
P.S.: Miminko se má, přeju jemu i celé rodince hodně dnů.

---
contritus.pise.cz