Článek Cyklovýlet do Nučic

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Cyklovýlet do Nučic

13. 04. 2008 - 22:27

markisha®blbne.cz: není ten Jáša nějak na holky

---
markisha.blbne.cz

13. 04. 2008 - 22:44

dj-team: koukám, že kolo táhne
1. zajímavý postřeh s tou změnou měřítek, já to zažívám zde. Původně jsem si myslel, že objet Kladno po libové cyklostezce (35 km) je s ohledem na pokles výkonnosti na vrcholnou formu, teďko to brázdím i s prckem za sebou vcelku svižně a dostávám se do končin dříve nečekaných.
2. fotky z Varska, plesám,
3. dobrej nápad s tou vestou na Sargo, ale bez helmy... chápu, že k tomu kolu je spíše klobouk, ale jednou jsem hlavou v helmě vyrobil důlek v haubně pana doktorta, co jel z noční a ve městě mne v prostisměru přehlédl při odobočování vlevo. Bez helmy bych měl asi problém, v tomhle oroduju.
4. zadní kolo na fotce rozhodně nemá 6 atmosfér, že?
5. závidím výlet s rodinkou, však se nám na tandem montuje nová vidle, nová kola, nové brzdy a nevylučuji koupi druhého. .
Pěkný članek, fakt bys měl hledět více na čtenáře...a míň spát.

---
dj-team.pise.cz

13. 04. 2008 - 23:46

sargo: DJ: děkuji za podporu, neustále volám po důkladnějším nafouknutí kola a pan jm se vymlouvá!
Vestu doporučuji, je to povinná výbava k mrňousovi, je vidět neuvěřitelně, když jsem za nimi jednou jela autem, tak blikačku jsem na tom kole ani nenašla (čtvrtjasno), ale všimla jsem si jich okamžitě snad na kilometr...
Přilbu vidím bledě, morálně se na ni nutím, ale asi bych si ji pak stejně nebrala. Ono na ty rychlosti max 15km/hod, kdy jezdím většinou po "silnicích" viz foto...

---
sargo.pise.cz

14. 04. 2008 - 07:40

jarmik: Markisha: Někdy je to srandovní, když se třeba někde sedí. Mrňous se prochází a vyhlíží nenápadně oběť - potom nenápadně jde kolem, kření se a mává oběma rukama atd.

DJ: 1. Prostě začínáme bejt dříči, byť trochu z formy
4. Jé, to zas bude řečí, kdo měl pravdu...
5. S jedním pasažérem je to pořád sranda.

Když mám holt silný pocit, že lepší by bylo se vyspat, příp. něco udělat a pak se vyspat, tak si držím ještě zbytky rozumných priorit.

---
jarmik.pise.cz

14. 04. 2008 - 08:10

hablina: Odpadlé Sargo...jsem plna soucitu a pochopení. Vesta by ovšem vzhledem k vybrané sedačce a ladící přilbičce Jášově lépe slušela žlutá

---
hablina.pise.cz

14. 04. 2008 - 09:44

sargo: Markisha: že by byl Jáša někdy v budoucnu na kluky se opravdu obávat nemusíme

Jarmik 4: tady není sporu

Hablina: vestu jsme prostě vzali z auta. Samozřejmě nutkání mám, ale tady vyhraje asi fakt, že ta oranžová je vidět nejvíc ze všech. V autě mám vždycky lehkou fobii, že přehlídnu cyklistu, tak na kole mám naopak nutkání být vidět co možná nejvíc

---
sargo.pise.cz

14. 04. 2008 - 15:42

masha 008: Super fotka kočárku s nožičkama. Vesta mi bohužel příliš připomíná dělníky na silnicích, opřené o pracovní nástroj, ale tady jde spíš o bezpečnost, než o parádu a chválím. Hřiště v pozadí s kostelíkem krása a Jáša jako vždy k sežrání.

---
masha008.blbne.cz

14. 04. 2008 - 15:52

jarmik: masha: díky, díky

ad vesta: až budu mít jednou zase lidské rozměry, tak ji možná nahradím nějakým pestrým trikotem. Vypadá to divně, to jo. Ale je v pořádku, když se ostatní účastníci trochu vyděsí, protože s tou sedačkou je cyklista (nebo přinejmenším já) nestabilnější a hůř manévruje, než se jinak čeká.

---
jarmik.pise.cz

14. 04. 2008 - 19:55

chachina: Tak ta fotka v kočáru nemá chybu A slabé 4 hodinky? Téda, vy máte ale času U nás se spí po obědě jen dvě. Ale i tak jsem za to ráda, kdo ví, kdy to skončí, Adámek po 1,5 roce po obědě odmítl spát úplně

Chtěla jsem něco poznamenat o sladění vesty s Jášovou přilbou, ale pak jsem mrkla, že už to udělala hablina

---
vilimci.pismenkuje.cz

14. 04. 2008 - 19:56

chachina: Mimochodem - usoudila jsem, že vašemu dítku sluší i červená

14. 04. 2008 - 20:34

masha 008: Souhlas, těmhle italskejm týpkům hrozně sluší červená. A když tak nad tím přemýšlím, těmhle italskejm týpkům sluší úplně všechno.

---
masha008.blbne.cz

14. 04. 2008 - 20:51

dj-team: sargo a jarmik: ad tlak v pneu - no ono se asi městský kolo hustí míň, než galuskáč, kvůli pohodlí.

vesta/pestrý trikot - letos si konečně pořídím svítící větrovku, sním o ní roky a letos na ní zbude. Vestu si na sebe neodvažuju navlíct, plandá při vyšších rychlostech.

jarmik: výkonnost - velice vlídně napsáno , ad spánek dospělých - to neber vážně, mám velký dilema, spát, nebo se věnovat dcerám, nějak se začíná projevovat deficit přítomnosti otce. Ale nebudu si stěžovat, asi na to nebudeš lépe.

spánek prcka: nechutný, Madlena už více než půl roku nespí a Terezce stačí dvaciáš, za to několikrát denně. U džejtý (JT) to ale nevidím jako konečné, zde se to asi upraví vyšším levelem stravy.

---
dj-team.pise.cz

14. 04. 2008 - 21:13

sargo: S tím spaním - to se nenechte zmást - to byla fakt výjimka Obvykle jsou to tak dvě tři hoďky (Poslední dobou spíš dvě )

Chachina, Masha: bodejď by mu při jeho barevnosti neslušela červená! Až na to, že co mu vyloženě nesluší je světle modrá... tedy přesně to, čeho mají na kluky nejvíc

Dj: neprovokuj, jooo? Víš, jak se mizerně šlape, když jedeš rovnou po ráfkách?
Plandající vesta... myslíš, že z mé 12 by mě to ubrzdilo na 10?

---
sargo.pise.cz

14. 04. 2008 - 22:47

hablina: Světle modrá....vypadá obzvlášť hrozně, když se párkrát opere. Držím Kata odmala v zelené a vyplácí se to

---
hablina.pise.cz

14. 04. 2008 - 23:30

sargo: Hablina: snažím se, snažím... ale kde brát?

---
sargo.pise.cz